5G internetas, masinis medžių kirtimas miestuose ir pakeitimas klonais, chemtreilai - tai tik dalis priemonių GLOBALIAM planui įgyvendinti

Autorius: Robertas Mackevičius Šaltinis: https://www.facebook.com/rober... 2019-03-09 14:33:39, skaitė 457, komentavo 9

5G internetas, masinis medžių kirtimas miestuose ir pakeitimas klonais, chemtreilai - tai tik dalis priemonių GLOBALIAM planui įgyvendinti

5G INTERNETAS reikalingas ne jaunimui, kad įkraut sau filmą per kelias sekundes (nors tai bandoma įpiršt), o elitui, kad galėtų pavergti žmones ir elgtis su jais kaip su avių banda.

Kaip tai veikia :

Šiam greitam internetui reikalinga švari erdvė, nes jo veikimas yra nedideliu atstumu ir dėl to bus daromos stotelės viena šalia kitos. Daromas savotiškas korinis tinklas. Kadangi medžiai saugo orą nuo tokių dalykų, tai ir kertami miškai gabalais, kad medžių sistema kaip vienis - nebūtų pajėgi nufiltruoti šitą Š nuo mūsų.

Vietoj senųjų medžių,kurie iš kartos į kartą turėjo UŽDUOTI valyt ir saugot orą ir gyvent kartu su mumis, sodinami MEDŽIAI-KLONAI, kurie neturi jokios užduoties ir atlieka faktiškai vaiduoklio rolę. Todėl ir nusijuosė pas mus tie mąsiniai kirtimai miestuose... važiuojam toliau.

CHEMTRAILS,kuriuos barsto ore lėktuvai,turi nano dulkes, jos yra dalinai kaip sumanios dalelės ir jas paveikus aukšto ar žemo dažnio bangomis,galima daryti įtaką. Jei jūsų organizme bus daugiau nano dulkių - jūs ęsat gyva antena ir gyvas numirėlis tuo pačiu. Kadangi emocijas,pajėgumą valdys jau per atstumą, keičiant bangų dažnį. Dažniai beje naudojami per koncertus,kada reik sukelt publikos ovacijas, ar būna įjungti per prezidento ar žemesnių valdžios struktūrų rinkimus, daromas PSI poveikis - kas buvo padaryta nekartą ir Vilniuje iš PROKURATŪROS pastato...

Taigi, naujas internetas nebus ilgai, jį paskiau sunaikins, bet kiek reikės plėšyt atlapus ir įrodinėt AVINAMS, kad tai yra negerai, kad tai nukreipta prieš juos pačius, jų vaikus, šeimas ir anūkus. Tai įtakoja ir į DNR perkeitimą, autizmą vėliau ir paskiau arba į išsigimimą arba į visišką sterealizaciją.

Todėl KAS GALIT GRUPĖSE- susėdam,susiimam rankomis, TAIP: KAIRYS DELNAS VIRŠUJE,DEŠINYS Į APAČIĄ. SUDEDAM RANKAS TARPUSAVYJE, UŽSIMERKIAM. ĮEINAM Į BŪSENĄ ir mintyse visi kartu generuojam mintį ir matom vaizdą: MES GYVENAM BE 5G INETRNETO, ATSODINAMI MIŠKAI, VALDŽIOJE LIAUDIES IŠRINKTAS ŽMOGUS... na ir taip toliau.

Supraskit,niekas kitas čia nieko nepadarys - tik JŪS PATYS... JŪS... Pradžia yra, dabar tęskit !

TEBŪNIE TAIP!

Pasidalinkit kas galit,dėkui.