Piketas išgąsdino banksterių statytinį G. Nausėdą ir jo komandos narį psichologą-šundaktarį L. Slušnį?

Autorius: Minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-03-10 21:45:55, skaitė 440, komentavo 1

Piketas išgąsdino banksterių statytinį G. Nausėdą ir jo komandos narį psichologą-šundaktarį L. Slušnį?

Minfo.lt portalo skaitytojus buvome informavę apie tai, kad šeštadienį (2019-03-09 dieną) nuo 12 val. prie gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos rinkimų štabo rengiamas piketas prieš dabartinę valstybės politiką vaiko teisių klausimais.

Piketo esmė: Dabartinė valstybės politika vaiko teisių klausimais yra įdinga, luošinanti šeimas ir žalojanti vaikus. Vienas tokios politikos formuotojų – gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos patarėjas vaiko teisių klausimais, vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys.

Gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos oficialioje Facebook paskyroje skelbiama, kad 2019-03-09 dieną 12:30 val. jo rinkimų štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju L. Slušniu.

L. Slušnys nuolat kišasi į žiniasklaidoje nugirstas kitų šeimų problemas, net nematęs šalių komentuodamas, išrašinėdamas šališkas pažymas ir tokiu būdu save reklamuodamas kitų skausmo sąskaita.

L. Slušnys nevertina ir nesuvokia vaiko prigimtinio ryšio su tėvais svarbos, palaiko vaikų atiminėjimo iš tėvų tendencijas mūsų šalyje, nors iš esmės neturi jokio išprusimo šioje labai jautrioje visuomenei srityje.

L. Slušnys yra neseniai baustas už tai, kad neteisėtai teikė vaikų ir paauglių psichiatro, gydytojo psichoterapeuto, medicinos psichologo paslaugas.

L. Slušnys nepripažįsta tėvo atstūmimo egzistavimo. Tėvo atstūmimas – reiškinys, kai, dažniausiai po skyrybų, vienas iš tėvų (dažniausiai motina) trukdo kitam iš tėvų bendrauti su vaikais, juos nuteikdama ar išveždama, pasinaudodama neišprususiais specialistais – tokiais kaip L. Slušnys.

Piketu siekiame, kad gerb. kandidatas į prezidentus G. Nausėda atsiribotų nuo savo dabartinio patarėjo vaikų teisių klausimais L. Slušnio. Jei G. Nausėdai ir toliau patarinės L. Slušnys, jei (kai) G. Nausėda bus išrinktas, mūsų vaikai bus slušniškos politikos ir toliau žalojami, turės ir toliau kęsti institucinį smurtą.

slušnys pedofilų tarnas
Linas Slušnys (galvutė violetiniame apskritime). Nuotr. facebook.com

G. Nausėdos oficialioje Facebook paskyroje buvo skelbiama, kad 2019-03-09 dieną 12:30 val. jo rinkimų štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju L. Slušniu. 

Tačiau jau kovo 8 dieną paskelbta nauja informacija:

Gitanas Nusėda“Maloniai informuojame, kad keičiasi diskusijos su vaikų psichiatru Linu Slušniu „Kaip švietimas gali nuvesti Lietuvą į gerovės valstybę“ vieta, laikas ir formatas.

Matydami didelį susidomėjimą kokybiško ugdymo tema, sulaukę ženkliai didesnio kiekio registracijų nei gali priimti štabo patalpos bei pageidavimų plačiai aptarti temą, priėmėme sprendimą pakviesti daugiau prelegentų ir perkelti renginį į didesnę auditoriją.

Naują renginio laiką ir vietą pranešime artimiausiu metu.

Įdomu tai, kad diskusija su L. Slušniu atšaukta/perkelta jau po to, kai žinia apie piketą paskleista BNS naujienų agentūros kanalu. Piketo organizatoriai savo pirminės idėjos neatsisakė ir rinkosi planuotu laiku. 

Susirinkę žmonės rekomendavo kandidatui į Lietuvos prezidentus susirasti, jų nuomone, labiau kompetetingą patarėją vaikų teisių ir psichinės sveikatos klausimais. 

Primename dar 2015 metais išaiškėjusį faktą apie tai, kad L.Slušniui dirbant Švėkšnos specialiojo ugdymo centre šis psichiatras žinojo apie ten vykdomus nusikaltimus ir juos slėpė. Akivaizdu, kad tai žinant ne vien piketo dalyviams kyla klausimų apie šio specialisto kompetenciją patariant kandidatui į LR Prezidentus švietimo ir vaiko gerovės klausimais. 

Piketo dalyvių mintys:
 

Vykstant piketui Lino Slušnio feisbuko paskyroje atsirado nuotrauka „iš už kampo“, kurią galimai jis pats padaręs ir įkėlė. Tiesa, gana greitai šis piketo stebėjimo faktas iš psichiatro feisbuko paskyros buvo pašalintas. Pateikiame jums išsaugotą ekrano kopiją ir dalį jos komentaro:

Slušnys pedofilų tarnas

Šiek tiek apie Slušnio "nuopelnus" visuomenei: