Valdas Adamkus - Lietuva lietuviams o ne kokiems ten lenkams ar žydams.

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-03-11 13:12:54, skaitė 432, komentavo 17

Valdas Adamkus - Lietuva lietuviams o ne kokiems ten lenkams ar žydams.

ėLėRTė antraštėje: "Valdas Adamkus - Už Lietuvos pilietybę visiems lietuviams"

Jaučiat? Jaučiat diskriminaciją kitų tautybių atžvilgiu? Lenkai? Jums patinka? Žydai? Rusai? Baltarusiai? Pilietybę Adamkus kviečia duoti tik lietuviams. Lietuviai ta išrinktoji tautybė. Jiems bus Lietuvos pilietybė. O kitoms tautybėms nebūtina. Elementari diskriminacija tautiniu atžvilgiu. Gėda man už buvusi Valstybės vadovą ir atsiprašau kitataučių lietuvių vardu. Atleiskit.

Bet ELTA irėLėRTė žurnalistai? Negi nepastebėjot senolio nušnekėjimo? Lietuva daugiatautė valstybė. Žurnalistė turėjo sustabdyti Adamkų ir jį pataisyti primindama apie kitas tautas gyvenančias Lietuvoje. Kitataučiai - dovanokit už ėLėRTė elgesį.

Dėl slaptų CŽA kankinimo kalėjimų Lietuvoje. Ar neturėtų Adamkus atsiprašyti kankintų žmonių? Ar neturėtų Adamkus atsiprašyti visų Lietuvos žmonių? Juk tai jo vadovavimo metu kalėjimuose buvo kankinami žmonės. Adamkau - atsiprašyk. Viešai ir garsiai.

Gruzija. Adamkau- tai tu kurstei Saakašvilį pradėti karą. Tas ir pradėjo. Nėra tavo kaltės dėl Gruzijos-Rusijos karo. Aš manau, kad yra. Net ES komisija pripažino, kad karą pradėjo gruzinai...

Adamkau - tau gręsia areštas iki trejų metų. Nieko asmeniško... Džiovink džiūvesėlius ant radijatoriaus...

gruzija pradėjo karą

diskriminacija

adamkaus reitingai