Dėl savo žudiko afgano vokietė užsidėjo skarą ir išmoko arabų kalba

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2019-03-13 12:52:25, skaitė 225, komentavo 5

Dėl savo žudiko afgano vokietė užsidėjo skarą ir išmoko arabų kalba

Kovo 6 dieną Sintijai (Cynthia) R.(21 metai), gyvenusiai Vokietijos Vormso (Worms) mieste jos sugyventinis - nelegalus imigrantas  Achmedas T. (22 metai) virtuvės peiliu smogė kelis kartus į kaklą, krūtinę, nugarą ir rankas. Viso žudikas sudavė virš dešimties smūgių. Visa tai įvyko merginos namuose.

Sintijos nužudymas sukrėtė visą Vokietiją. Daugiau negu 500 žmonių dalyvavo laidotuvių procesijoje Vormse, kuri vyko kovo 9 dieną. Šimtai žmonių susirinko, kad atsisveikinti su žuvusiąja, tačiau gedulingą procesiją nutraukė 29 metų migrantas iš Pakistano, kuris sušuko „Alach Akbar!“. Policija jį suėmė.

Dėl savo žudiko Syntijai R. užsidėjo skarą ir išmoko arabų kalba

Achmedas su Sintija palaikė artimus ryšius. Šeimos draugai pasakoja apie poros santykius: „Sintija nešiojo skarą vardan Achmedo, ji net išmoko arabų kalbą iš meilės jam“.

Achmedas T. į Vokietiją atvyko 2017 metais, jam nebuvo suteiktas prieglobstis ir turėjo būti deportuotas, bet pabėgo ir pasislėpė.

Dėl savo žudiko Syntijai R. užsidėjo skarą ir išmoko arabų kalba

Tyrėjai pranešė, kad Achmedas T. buvo policijai žinomas už prekybą narkotikais, kaltinimus, bauginimą ir prievartą. Praėjusiais metais jis tris savaites buvo įkalintas už vagystę.

Tai ne pirma žmogžudystė, kurią Vokietijoje įvykdė prieglobsčio prašytojas. Marija Ledenburger, 15-metė Mia iš Kendel miesto.

Abiem atvejais prieglobsčio prašytojai, jas nužudžiusieji, melavo apie tai, kad jie nepilnamečiai.

Kaimyninėje Austrijoje, kurioje taip pat buvo didelis prieglobsčio prašytojų antplūdis 2015 metais, taip pat įvyko eilė analogiškų „pabėgėlių“ įvykdytų žmogžudysčių, tokių kaip nesenai įvykusi 16-metės Manuela K. nužudymo istorija šių metų sausį prieglobsčio prašytojo iš Sirijos.

Nuorodos:

https://germania.one/radi-svoego-ubijcy-sintija-nadela-platok-i-vyuchila-arabskij/

https://www.breitbart.com/europe/2019/03/12/failed-asylum-seeker-accused-fatally-stabbing-young-german-girl/

http://lebionka.blogspot.com/2017/09/studentes-medikes-zudiko-teismas.html

http://lebionka.blogspot.com/2018/01/15-metes-vokietes-mios-zutis-buvo.html

http://lebionka.blogspot.com/2018/01/kaip-globalistinis-merkel-rezimas.html

---
LDiena.lt mielosios skaitytojos, jeigu jums dėl kokių nors priežasčių kils noras paragauti egzotikos ir užlipti ant tamsaus apipjaustyto bybio, pagalvokite apie galimas pasekmes. Pistis su negrais ir arabais - ne tas pats kas su gastarbeiteriais ukrainiečiais. Kaip sakoma - rinkis, sese, bybį, jei ne lietuvišką, tai bent jau broliškos tautos!