Dešiniųjų saugumiečių agentas K.J. visiškai užvaldęs Stanislovą Tomą

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-04-03 18:07:25, skaitė 368, komentavo 3

Dešiniųjų saugumiečių agentas K.J. visiškai užvaldęs Stanislovą Tomą

Stanislovas Tomas ir Kazimieras Juraitis

Šiandien skambinau profesoriui Stanislovui Tomui ir patariau jam įsiregistruoti teisinę veiklą kad ir laikinai, kad negalėtų kilti jokia baudžiamoji veika remiantis Lietuvos Respublikos baudžiamuoju kodeksu ir nusistovėjusia teismų praktika.

Teismų praktika yra tokia, kad jeigu žmgous turi registruotą teisinę veiklą, teisinį diplomą, jam negali būti taikoma veikos sudėtis “vykdo neteisėtą komercinę veiklą”, jam negali kilti atsakomybė dėl sukčiavimo, jeigu jis renka pinigus už paslaugas – avansų rinkimas už būsimas paslaugas nėra nusikalstama veika. Tačiau kai žmogus neturi Lietuvoje veiklos pažymos, aišku, sisteminiai dundukai tai atranda kaip kabliuką susidoroti su žmogumi.

Prie Stanislovo Tomo iš karto prišoko Kazimieras Juraitis ir liepė baigti pokalbį.

Kadaise mes gelbėjome nuo tokių kairiaisiais ir Rusijos mylėtojais apsimetančių agentų Algirdą Paleckį. Neišgelbėjom, vis tiek nuėjo su jais.

Dabar gi kitas paskui jį kiša galvą į kilpą ir naiviai tikisi, jog Lietuvos “kovos su komunizmu ir Rusijos grėsmėm” saugumo skyrius, apmokinę ir finansuodami tokį aukšto lygio agentą KJ,kuriuo netiki netgi Rusijos šiaip jau naivi spauda, nesudoros jo, kaip sudorojo visus, kas tik kažką bandė nuveikti vardan tos Lietuvos.

Beje, man agentas KJ neleido pasikalbėti ir apie mano JTO bylą, kur keliu dėl brolio dingimo, liepė nutraukti pokalbį, o žmogus su IQ 156 klusniai klauso oficialiai pripažinto psichikos ligonio…ir to net neslepiančio.

Apie metodus, kokiais ruošiamasi susidoroti su Stanislovui Tomu, man net baisu pagalvoti, juk čia Lietuva.

Išverstas rubaltic straipsnis į lietuvių kalbą apie Juraitį čia:

http://ldiena.lt/straipsnis/8037/kazys-juraitis-ar-galima-buti-radikaliu-valdzios-kritiku-lietuvoje

Stanislovas Tomas yra atradęs pagrobtą mano dingusio be žinios brolio Ropmualdo Apanavičiaus dukrą Deimilę Rimantę, ji atsirado viena pati gyvenanti vaikų globos įstaigoje netoli Paryžiaus iš karto po to, kai advokatas, profesorius ir šiaip geras žmogus St. Tomas ne darbo metu, savaitgalį, net negavęs avanso, nubėgo į Paryžiaus centrinį komisariatą su mano pareiškimu, ir paprašė ieškoti mano dingusių šeimos narių.

Stanislovas Tomas iškonsultavo, kaip kreiptis į Jungtines Tautas dėl dingusio brolio paieškos. Jeigu jis naiviai tikisi, jog saugumiečiai ir Lietuvos karinės struktūros nemato ir nestebi viso šito ir nekeršys per “ugolovkes” jis yra labai naivus, o neretai žmonės, turintys labai aukštą` intelektą, yra labai naivūs kasdieninėse gyvenimo situacijose, ir ypatingai nemoka pasirinkti draugų ir bendražygių. Žinau, nes mano tėvas – labai aukšto intelekto profesorius…kuris poatikėjo kliedesiais, kad jo sūnus mirė žvejodamas jūroje Italijoje, nes taip sakė žmonės iš dešiniųjų saugumo struktūrų, kuriais netikėti negalima.

Kristina Sulikienė