A. Juozaitis „naujojo“ nacionalradikalizmo į Lietuvą eksportuotojas ir ryšiais su Kremliumi įtariamomis jėgomis mezgėjas

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/ajuoza... 2019-04-08 08:46:38, skaitė 120, komentavo 0

A. Juozaitis „naujojo“ nacionalradikalizmo į Lietuvą eksportuotojas ir ryšiais su Kremliumi įtariamomis jėgomis mezgėjas

Badaujantis liberalas P. Auštrevičius ir Prezidento posto siekiantis A. Juozaitis.

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt pranešė, kad „Vokietijos kraštutinių dešiniųjų partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) darbotvarkė pastaruoju metu tapo aršių politinių diskusijų tema ir Lietuvoje“.

„Ypač po to, kai vienas kandidatų į prezidento postą Arvydas Juozaitis ėmė megzti itin glaudžius santykius su šia jau senokai ryšiais su Kremliumi įtarta politine jėga. A.Juozaitis ir jo bendražygiai Lietuvoje karštai gina AFD nuo kaltinimų talkininkaujant Maskvai. Tačiau 15min gavo išskirtines teises skelbti tarptautinio žurnalistinio tyrimo apie Rusijos įtaką Europoje medžiagą, kurioje yra skandalingų duomenų“, - rašoma ilgoje analitinėje analizėje „Po Europos politikų kaukėmis – Rusijos agentai“.

Vilniaus politikos analizės instituto analizių analitikas Marius Laurinavičius, analizuojantis Rusijos įtaką, teigia, kad „A.Juozaitis, neigdamas AfD ryšių su Rusija galimybę, viename savo komentarų netgi tvirtino, kad Vokietijos Konstitucinės apsaugos tarnyba, tyrusi šiuos įtarimus, „nustatė, kad jokių reikšmingesnių AfD ryšių su Rusija nėra“.

„Nors iš tiesų nebuvo jokio Vokietijos Konstitucinės apsaugos tarnybos pareiškimo šiuo klausimu“, - atkreipia analitinį dėmesį M. Laurinavičius.

Į analizių analitiko straipsnį sureagavo ir penktus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujantis liberalas, Lietuvos interesus Europos Parlamente (EP) atstovaujantis ir vėl siekdamas tuos interesus atstovauti Petras Auštrevičius.

„Argumentuotas ir savalaikis straipsnis. Dėkui Mariui Laurinavičiui už Kremliaus-Vokietijos nacionalistų ryšių atskleidimą. Įdomioji šių sąsajų dalis – „naujojo“ nacionalradikalizmo eksportas į Lietuvą per A. Juozaitį & Co“, - pabrėžė vien vandeniu ir duona ilgus metus gyvas liberalas.

ustttttttttt.png

Keli susiję:

Kandidatas į Prezidentus Arvydas Juozaitis – šešių svarbiausių Kremliaus propagandos pasakų skleidėjas

P. Auštrevičius driokstelėjo muzikinį hitą su olimpiniu čempionu priešakyje

Badaujančio liberalo šedevrai Europos Parlamente atstovaujant Lietuvą (Stanislovas Tomas Vlog: Nr. 3 P. Auštrevičius)