Žila pasišiaušusi beždžionė Šarūnas Navickis Stanislovą Tomą išvadino pasišiaušusia beždžione

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-04-11 10:42:30, skaitė 162, komentavo 1

Žila pasišiaušusi beždžionė Šarūnas Navickis Stanislovą Tomą išvadino pasišiaušusia beždžione

Šarūnas Navickas žinoma uostamiesčio asmenybė, kuriam nepavyko nei politikoje, nei versle.

Negrąžintos skolos paskandino vieną populiariausių uostamiesčio sporto klubų. Jis bankrutavo, palikęs tūkstantį klientų be treniruočių ir sumokėtų pinigų. Prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ veikęs sporto ir sveikatingumo klubas „Fitness panorama“ klaipėdiečių nebelaukia nuo praėjusio ketvirtadienio.

Klubo įkūrėjas Š.Navickis negalėjo pažadėti, kad buvę klientai atgaus sumokėtus pinigus. Pirmiausiai bankrutavusi įmonė turės atsiskaityti su valstybinėmis įstaigomis ir kreditoriais, – rašė „Delfi“

Šis veikėjas taip pat pretenduoja į Jono Noreikos -Generolos Vėtro apdovanojimą, kurį šis 1941 m. žadėjo gerai atliekantiems akciją, padovanoti vėliavėlę su svastika ir Hitlerio nuotrauką.

 „tos apskritys, kurios šią akciją labai gerai praves, gaus Hakenkriauzo vėliavėlę arba Hitlerio nuotraukas.“

noreika svastika hitleris

Taigi, Šarūnas Navickas nuo pat pradžių, pradėjo nuo pasišaipymų dėl žmogaus išvaizdos, jį keltą kartų išvadindamas „pasišiaušusia beždžione“. Ne apie esmę, o apie žmogaus išvaizdą ir įžeidinėjimais pradėjęs Šarūnas Navickas neatkreipė dėmesio į savo plaukus, negi jį dabar reikia vadinti „pražilusia beždžione“, žinoma, kad ne, nes tai būtų nusiritimas iki Šarūno ar Ramanausko lygio.

Istorinės tiesos yra labai keblus dalykas ir tikrai sunku nustatyti, kad šioje situacijoje yra teisingesnis, ar tas kuris apsiskaitęs „Delfių“ ir prisiklausęs „Anusauskinių istorijų“, ar tas kuris remiasi dokumentais iš archyvo.

Prof. Dr. Stanislovas Tomas, Advokatas nuotrauka.

Jeigu istorinės tiesos yra ieškomos per įžeidinėjimus ir pradedamos aptarinėti nuo žmogaus išvaizdos, tai rodo, visišką nekompetenciją ir pasidavimą emocijoms, kurios greičiausiai atsirado išgirdus ar pamačius informaciją, kurios nebuvo Šarūno galvelėje.

Linas Naujelis