Klausimas komunistams

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://www.independent.co.uk/... 2019-04-12 16:50:04, skaitė 283, komentavo 2

Klausimas komunistams

 

Gerbiami komunistai į jus kreipiuosi : Jei žydas pasikabintu Izraelio Vadovo  Benjamino Netanyahu paveiksla būtų apkaltintas fašizmu ? 

1980 metais buvo nutarta repatrijuoti į Izraelį 100 000 Etiopijos juodaodžių žydų. Gyvenimo realijos, tačiau, parodė, kad ši etninė grupė nesugeba integruotis į Izraelio visuomenę, nenori dirbti, gyvena iš pašalpų ir labai sparčiai dauginasi, t. y. niekuo nesiskiria nuo kitų afrikiečių.

Izraelis pripažino, kad sterilizavo šiuos Etiopijos žydus be jų sutikimo. Jiems buvo duodami, neva, „vitaminai“, jie vakcinuojami. Šiuo metu juodaodžių žydų perkėlimas į Izraelį nutrauktas ir aiškinama, kad juodaodžiai žydai genetiškai neturi nieko bendro su kitais Izraelio žydais.

Taigi dar kartą klausimas ar žydai palaikantys tokia valstybės politiką gali būt laikomi fašistais ? Jei atsakymas taip , kodėl komunistai nepaskelbia karo Izraeliui.

Pabaigoje video rusų kalba   kaip Izraelis vykdo rasine higiena -negrų sterlizavimą . Viskas vyksta pagal nacionalsocializmo idiologija , kaip Hitleris mokė :"Rasinė valstybė... turi pastatyti rasę į viso gyvenimo centrą.
Aukšiausiasis žmogiškosios egzistencijos siekis nėra valstybės išsaugojimas, tuolabiau, valdžios, bet rasės išsaugojimas. "

https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=XAtW6XfKZ4o