LT propaganda po penkių dienų pagaliau sureagavo į informaciją apie Generolo Vėtros veiklą nacių okupacijos metu

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lietuv... 2019-04-15 17:43:18, skaitė 440, komentavo 0

LT propaganda po penkių dienų pagaliau sureagavo į informaciją apie Generolo Vėtros veiklą nacių okupacijos metu

Pagrindinio valstybinio propagandinio kanalo LRTDELFI vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė (kairėje) ir Teresė Birutė Burauskaitė (viduryje). Dešinėje – melagė ir savo biografijos klastotoja, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, atkakli Lietuvos nepriklausomybės priešininkė (kolaborantė), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje, NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė, taip pat dainininkė bei šokėja bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidas, Lietuvos pokario partizanų nusikalstamų veikų atskleidėja prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kuo pasižymi iš mokečių mokėtojų pinigų apmokami Lietuvos propagandistai? Dideliu neoperatyvumu, nes reaguoti į rimtą informaciją propagandisitai patys negali, reikia sulaukti tikslių instrukcijų iš jų šeimininkų.

Taip patsitiko ir po balandžio 10 d. paskelbtos Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti Nacių okupacinio režimo ir Holokausto nusikaltimų vertinimo pakomisės pareiškimo apie Lietuvos didvyrio (Generolo Vėtros) veiklą nacių okupacijos metu.

LRTDELFI publikacijoje „Garsūs pasaulio profesoriai pasisakė dėl Generolo Vėtros ir griežtai įvertino Lietuvos elgesį“ skelbiama, kad „profesoriai iš JAV, Izraelio, Vokietijos, Šveicarijos bei Lietuvos griežtai sukritikavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) aiškinimus dėl J. Noreikos veiklos“.

Tačiau propagandistai nebūtų propagandistai, jei bent dabar būtų paskelbę visą minėtos pakomisės pareiškimą (su juo visu galima susipažinti čia – „Tarptautinės komisijos nacių okupacinio režimo nusikaltimų ir Holokausto įvertinimo pakomisės pareiškimas“), kuriame propagandistai nutylėjo ne vieną nemalonų teiginį Lietuvai, kaip antai: „Negalime suprasti, kodėl Centras gina atvirai rasistinę ir fašistinę politinę grupę Lietuvių Nacionalistų partiją, kurios policijos dariniuose tarnavę nariai buvo tarp aktyviausių žydų persekiotojų ir žudikų“.

Tuo pat metu cituojami ir LGGRTC vadovės Teresės Birutės Burauskaitės žodžiai, kad „J. Noreika pats nepriėmė nutarimo dėl žydų perkėlimo į getus, o tiesiog pasirašė vokiečių raštą, „kuris atsidūrė ant jo stalo išverstas į lietuvių kalbą“, todėl Generolo Vėtros nereikėtų vertinti vienareikšmiškai“.

„Nors įsakymas dėl žydų perkėlimo į getus buvo pasirašytas jau po kelių žydų žudynių, negalima teigti, kad žmonės žinojo apie vykdomą Holokaustą“, - teigia anušauskinių KGB sąrašų skelbėja, prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanotoji T. B. Burauskaitė.

Ar žinojo ką nors J. Noreika apie vykdomą Holokaustą, ar nežinojo, galite skaityti publikacijoje „Iš 1941 m. Šiaulių apskrities viršininko, Lietuvos didvyrio Jono Noreikos (Generolo Vėtros) veiklos barų“.

Keli susiję: