Belgas IT analitikas Notre Damme įvykius sieja su “Gladio”

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-04-17 18:15:30, skaitė 414, komentavo 2

Belgas IT analitikas Notre Damme įvykius sieja su “Gladio”

Marc Delantre – buvęs Belgijos kontržvalgybos IT analitikas, kuris asmeniškai pažįsta “Gladio” – dabar jau nebelegalios NATO teroristinės organizacijos, kuri turėjo būti išformuota dar 1990 metais – vadovą, nes tas vadovas kilęs iš to paties kaimo, kaip jis.

Išėjęs jau į atsargą, jis būdamas susijęs su Gladio, pastebėjo, jog Gladio smogikai “užsiregistruoja” pas jį serveryje prieš atlikdami teroro aktus.

Jis pastebėjęs, jog yra paliekama šiek tiek laiko, kad būtų galima reaguoti, todėl visada stebgiasi pranešti atsakingoms struktūroms.

Dėl Paryžiaus būsimų įvykių jis pranešęs dar 12 d. Balandžio Prancūzijos slaptosioms tarnyboms. IT belgų buvęs kontržvalgybininkas, asmeniškai pažįstanmtis Gladio vadovą, bebaigiąs rašyti knygą “Gladio kodas”. Jis baiminosi, kad tą minutę, kai jis baigs ją rašyti, atsitiks kažkas baisaus – nes, kaip jis minėjo 15 Kovo – Naujosios Zelandijos “False flag” teroro atakos dieną – “Gladio kodas yra nulaužtas”.

Kas šiek tiek gaudosi, kas vyksta pasaulyje, turėjo suvokti, jog “Gladio” yra sistema, išėjusi iš rikiuotės, ir ji tapo nebevaldoma. Tokiai sistemai nedaroma “reload” arba “refresh” daroma delete.

Bet negi NATO galvos gali pripažinti, jog jų sukurta “spalvotųjų revoliucijų”, įvairių religinių ir visuominių diversijų organizacija galėjo būti klaida?

Net pati baisiausia motina neišsižada sūnaus, o čia gi – slaptoji organizacija, kuri šitiek pasitarnavo dėl pasaulio išvadavimo.

Iš ko?