Lietuva maitina Europą ir gina NATO: įrodyta slaptais dokumentais

Autorius: Anno Šaltinis: https://www.rubaltic.ru/articl... 2019-04-24 22:29:30, skaitė 261, komentavo 4

Lietuva maitina Europą ir gina NATO: įrodyta slaptais dokumentais

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) darbuotoja Vida Komičiene pareiškė, kad tarybinė Lietuva buvo TSRS respublika-donorė. Komičiene remiasi kažkokiais slaptais dokumentais, įrodančiais, kad Lietuva nebuvo išlaikoma Sąjungos centro nepalaiko, o pati palaikė visą Tarybų Sąjungą pinigais. „RuBaltic.Ru“ susipažino su slaptais dokumentais ir rado juose dar labiau sensacingų faktų: Lietuva ne tik maitino tarybiniais metais Rusiją, bet ir šiandien maitina europiečius ir gina amerikiečius.

 

Lietuva - ES donorė

 

Slapti  LGGRTC dokumentai įrodo: pagrindinis EuroSojūzo donoras - tai Lietuva. Darbšti respublika ES biudžetui atiduoda šimtais milijardų eurų daugiau nei gauna.

Todėl ji ir yra tokia neturtinga: viską ką turi atiduoda ES biudžetui.

LGGRTC darbuotojai laiko šią informaciją paslaptyje, kad nebūtų pakenkta europietiškam solidarumui. Tegul europiečiai ir toliau mano, kad ES donorai yra Vokietija, Prancūzija ir kiti parazitai. Bet anksčiau ar vėliau teisingumas triumfuos, ir vokiečiai mokės Lietuvai materialinę kompensaciją už tai, kad taip ilgai sėdėjo lietuviams ant sprando.

 

Lietuva - turtingiausia šalis

 

Europoje Lietuvos valdžia jau kurie metai iš eilės raportuoja apie pačius didžiausius BVP augimo rodiklius EuroSojūze. Tokie tempai nepaneigiamai įrodo, kad Lietuva - tai turtingiausia šalis Europoje. LGGRTC finansiniai dokumentai patvirtina: vienas lietuvis uždirba daugiau nei du vokiečiai, keturi švedai, šeši norvegai ir dešimt šveicarų per mėnesį.

Žodžius apie tai, kad Lietuva yra viena iš skurdžiausių EuroSojūzo šalių, genocido ir pasipriešinimo centro darbuotojai vadinama Briuselio propaganda.

 

Lietuva - NATO gynėja

 

Dar labiau sensacingus atradimus Komičiene, kol kas laiko paslaptyje.

Lietuva yra ne tik ES finansinė donorė, bet ir NATO saugumo donorė.

Žiniasklaidą pasiekė gandai , kad slapti Lietuvos batalionai, esantys Šiaurės Atlanto pasienyje, saugo Prancūziją nuo Alžyro, Portugaliją nuo Brazilijos, Graikiją nuo Turkijos ir Turkiją nuo pačios savęs.

Tačiau niekas nežino, kad Lietuva - tai pagrindinė Jungtinių Valstijų viltis apsaugoti nuo jas nuo plėšrių kaimynų.

Unikalią Lietuvos tvoros patirtį pasienyje su Kaliningrado sritimi panaudoja Donaldas Trumpas pasienyje su Meksika.

Statyti sieną Trampui padeda patarėjai iš Vilniaus, kurie saugo pietines JAV sienas nuo draugiškos Kremliaus Venesuelos.

Kas dar svarbiau, kad šiaurinės Amerikos sienos taip pat yra saugomos kovovingų lietuvių. Po Krymo aneksijos Aliaska buvo sekanti Putino teritorinių pretenzijų sąraše, ir tik Lietuvos karinės bazės išgelbėjo JAV nuo Rusijos agresijos akto.

 

Lietuva pervedė pasaulį ant suskystintų dujų

 

Kaip mokestį už lietuvišką "saugumo skėtį", JAV lobistai prastumia Lietuvos energetikos interesus ir importuoja į Europą suskystintas gamtines dujas. LGGRTC slapti dokumentai patvirtina:

Vašingtonas lobizuoja SGD tiekimą visam pasauliui, siekdamas užkrauti darbu Lietuvos SGD terminalą.

Iš tikrųjų, suskystintų dujų importas į Europą JAV yra nepelningas. Tačiau, neįkainojamos Lietuvos paslaugos apsaugojant amerikiečius nuo Rusijos grėsmės, reikalauja atsakomųjų paslaugų iš Baltųjų rūmų.

Visi supranta: jeigu Lietuvos batalionai išvyks iš Floridos, Amerika nebebus apsaugota nuo Rusijos agresijos.


 

KGB buvo Grybauskaitės agentu

 

LGGRTC paneigia daugybę Rusijos insinuacijų apie tai, kad Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė jaunystėje buvo KGB agentė.

Lietuvos istorikų turimi slapti dokumentai teigia visiškai priešingi: tai KGB buvo Grybauskaitės agentas.

Būsima Lietuvos prezidentė užverbavo KGB kada studijavo Leningrado Ždanovo valstybiniame universitete.

KGB, įsimylėjęs jaunąją Dalią net apgyvendino ją konspiraciniame bute.

Grįžusi į Lietuvą, Dalia Polikarpovna užverbavo respublikinį KGB padalinį, o po apgintos Maskvoje disertacijos , Lubianka krito prie jos kojų.

 

Lietuva laimėjo Antrajame  pasauliniame kare

 

Labiausiai sensacingos išvados kyla iš Antrojo pasaulinio karo istorinių archyvų, kuriuos aptiko GGRTC.

Iš draugiško miško brolių vadeivų susirašynėjimo ir archyvinių keturių Landzbergių šeimos kartų duomenų išplaukia nenuginčijama išvada:  Antrąjį pasaulinį karą laimėjo... Lietuva.

Pirmiausia apsukri  baltijos respublika užsiundė vieną nusikalstamą režimą prieš kitą ir Stalino rankomis sunaikino hitlerinę Vokietiją. Po to ji įsiskverbė  į TSRS su sabotažine-diversine misiją ir pasodino „blogio imperiją“ ant lietuviškų subsidijų adatos.

Kada visa Tarybų Sąjunga jau  tvirtai sėdėjo fInansiniuose Vilniaus gniaužtuose, Lietuva paskelbė pasitraukianti iš TSRS, kuri po to iš karto žlugo.

Taigi, kad ir kas ką besakytų, Lietuva tapo pagrindiniu Antrojo pasaulinio karo nugalėtoja.


 

Lietuva sunaikins Vakarus

 

Pagal tokią pat klastingą schemą  Vilnius dabar ruošiasi atkeršyti niekingiems savo sąjungininkams, kuriuos Lietuva maitina ir saugo, negaudama nieko mainais.

Kai tik Lietuva  išeis iš EuroSojūzo, jis iš karto sugrius  be lietuviškų subsidijų.

Jungtines Valstijas be Lietuvos karių pasienyje okupuos meksikiečiai, Aliaską aneksuos Putinas - visa Vakarų pasaulis žlugs, jei tik Lietuva atsisakys nuo savo globalaus policininko misijos.

Taip, bet kuriuo atveju,  tikina slapti Genocido ir rezistencijos tyrimų centro dokumentai.