Povilas Gylys: Tėvynės sąjunga prieš tėvynę Lietuvą

Autorius: Povilas Gylys Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-04-26 10:43:45, skaitė 248, komentavo 0

Povilas Gylys: Tėvynės sąjunga prieš tėvynę Lietuvą

Nejaučiu pykčio ar neapykantos, tačiau turiu savo, pilietine patirtimi ir koncepcinėmis žiniomis pagrįstą, nuomonę Ji, ta nuomonė, susiformavo per keletą dešimtmečių: Lietuvoje nėra kitos tokios partijos, kuri būtų taip pakenkusi šalies nacionaliniams interesams demokratijos, teisingumo, sisteminio saugumo srityse. Taip, mažne visos politinės partijos papuvusios, tačiau niekas, mano manymu, savo destruktyvumu, akiplėšišku netiesos sakymu neprilygsta TS/LKD partijai. Tėvynės sąjunga daugybę kartų ėjo prieš Tėvynę Lietuvą. Prisiminkime megztąsias beretes, Bražuolės tilto sprogdinimą, pakaunės savanorių maištą, Mažeikių naftos atidavimą, Snoro banko bankrotą, auksinį skolinimąsi už vos ne 10 nuošimčių ir kitas istorijas. Ir visos jos smarkiai pakenkė mūsų valstybės gyvybingumui.

Kai prisimeni visus tuos epizodus mūsų naujausių laikų istorijoje, esi priverstas užduoti klausimą: ar tai- vien tik iš nežinojimo padarytos klaidos (jų visada pasitaiko), ar sąmoningas kenkimas savo šaliai pagal kažkieno užsakymą? Atsakymo teisę palieku Jums, mieli FB draugai.

P.S. Paprastai tokio pobūdžio klausimus užduoda "be kaltės pradėtųjų", "vienintelių Tėvynės mylėtojų" partijos atstovai. Bet anksčiau ar vėliau randasi moralinė teisė tokius klausimus rikošetu užduoti patiems konservatoriams.