JAV nekantrauja kuo greičiau įdiegti demokratiją Venesueloje: pagrasinta, kad bet kada gali būti pradėti kariniai veiksmai

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/jav-ne... 2019-05-02 11:30:09, skaitė 146, komentavo 1

JAV nekantrauja kuo greičiau įdiegti demokratiją Venesueloje: pagrasinta, kad bet kada gali būti pradėti kariniai veiksmai

melas
Jie melavo apie Iraką. Jie melavo apie Libiją. Jie melavo apie Siriją.
O dabar mums reikia, kad jūs pažiūrėtumėte čia - kol mes pradėsime karą Venesueloje

JAV valstybės sekretorius, buvęs CŽV vadovas Maikas Pompeo (Mike Pompeo) gegužės 2 d. po nepavykusio perversmo Venesueloje pareiškė, kad Vašingtonas pasiruošęs bet kada pradėti karinius veiksmus prieš Venesuelą ir įdiegti demokratiją krizės purtomoje valstybėje.

Venesuela ir Rusija paneigė JAV kaltinimus, neva teisėtas Venesuelos prezidentas Nikolasas Maduro (Nicolás Maduro) nepavykusio perversmo metu ketino pabėgti į Kubą ar net Rusiją bei tai, kad neramumų metų esą žuvo apie keturiasdešimt venesueliečių (tai JAV prezidento patarėjo nacionalinio saugumo klausimais Džono Boltono teiginys, - red. past.)

Pasak Venesuelos užsienio reikalų ministro Chorchės Areasos (Jorge Arreaza), JAV specialiai kuria fake news (netikras žinias). Anot Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovų, Vašingtonas prieš Venesuelą pradėjo informacinį karą, tikėdamasis pasėti šalyje nesantaiką.

Šaltinis: vox.com