Muchamedas - populiariausias vardas Berlyne

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2019-05-03 08:29:16, skaitė 175, komentavo 2

Muchamedas - populiariausias vardas Berlyne

Vokiečių kalbos draugija ( Die Gesellschaft für deutsche Sprache, GfdS) šiandien paskelbė dešimt populiariausių 2018 metais naujagimių berniukų vardų. Vardas Muchamedas pirmauja Berlyne, Bremene, Saaro žemėje.

Muchamedas su jo daugybe variantų praėjusiais metais pateko tarp TOP 10 vardų Berlyne, Bremene, Hamburge, Hesene, Šiaurinės Reino Vestalijos ir Saaro žemėse.

Vokietijos sostinėje Berlyne Muchamedas, su jo variacijomis, yra pirmas, 2-je vietoje Lui, 3-je -Emilis.

Populiariausi Vokietijoje naujagimių vardai 2018 metais.

Berniukai

 1. Paul
 2. Alexander
 3. Maximilian
 4. Elias
 5. Ben
 6. Louis/Luis
 7. Leon
 8. Noah
 9. Henry/Henri
 10. Felix

Mergaitės

 1. Marie
 2. Sophie/Sofie
 3. Maria
 4. Sophia/Sofia
 5. Emilia
 6. Emma
 7. Hannah/Hanna
 8. Mia
 9. Anna
 10. Johanna

Vokietijos islamizacija - didelis Vokietijos naikintojos Angelos Merkel  nusikaltimas prieš vokiečių tautą. Vokiečiai neturėtų užmiršti šio jos 2015 metais padaryto nusikaltimo.

Šaltiniai:

Ką galima pasakyti šia proga - PAGALIAU! Pagaliau banditų germanų veislė, pagimdžiusi ir šiandieninį pasaulinį banditą anglosaksų iubermenšus (anglai ir saksai - tai germanų gentys, ankstyvaisiais Viduramžiais išskerdusios vietinius Albiono gyventojus ir ant jų kaulų sukūrusios Anglijos valstybę), susilaukė atpildo už savo ilgaamžę neapykantą, panieką ir nusikaltimus kitų pasaulio tautų atžvilgiu. Nenorėjo sugyventi žmoniškai - nebegyvens iš viso.

Germanus Vokietijoje pakeis arabai, kaip kadaise Egipte jie pakeitė egiptiečius, nes pralaužtos užtvankos - arabų ir negrų invazijos į Vakarų Europą ir jų dauginimosi toje Vakarų Europoje, nebeįmanoma sustabdyti. Tiksliau, dabar vokiečius, prancūzus, belgus ir kitus vakaroidus nuo tapimo mažuma ir galutinės asimiliacijos su arabais ir negrais gali išgelbėti tik MASINIS ARABŲ, NEGRŲ IR KITŲ NEEUROPIETIŠKOS IŠVAIZDOS asmenų genocidas. Tačiau leidimą vykdyti tokį genocidą gali duoti tik Globaliojo Prediktoriaus atstovai, bet būtent jie ir paleido Vakaroidijos likvidavimo procesą, todėl komandos "genocidinti juodžius" nėra, nebuvo ir nebus.

Dar vienas įdomus aspektas dėl vardų: tarp jų nėra NĖ VIENO VOKIŠKO-GERMANIŠKO vardo. Jie visi yra ŽYDIŠKI biblijiniai vardai ar jų adaptacijos. Tai tik dar vienas faktas patvirtinantis, kad norint sunaikinti tautą, pirmiausią reikia sunaikinti jos unikalią kultūrą, o tuomet tokią "mentališkai pratampytą biomasę" gali performatuoti kaip tik nori.