Prezidento pareigų siekiančiam A. Juozaičiui gresia teismas

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/prezid... 2019-05-06 16:15:41, skaitė 306, komentavo 3

Prezidento pareigų siekiančiam A. Juozaičiui gresia teismas

A. Juozaitis. Nuotr. facebook.com

Nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad „Juozaitis vėl reiškia nepasitenkimą: kliuvo ir komercinėms TV laidoms“.

Paaiškėjo, kad „kandidatui į prezidentus A. Juozaičiui užkliuvo sekmadienį LNK televizijoje vykusi laida, kurioje dalyvavo visi į šalies vadovo posto taikantys politikai“.

„Filosofas apgailestavo, kad šioje laidoje pagrindinis dėmesys vėl buvo skirtas trims prezidentinių reitingų lyderiams – ekonomistui Gitanui Nausėdai, Seimo narei Ingridai Šimonytei ir premjerui Sauliui Skverneliui“, - informuoja naujienų agentūra ELTA.

Aarvydas Juozaitis atkreipė dėmesį, kad laisvesnio pobūdžio nei LRT rengiamų debatų LNK vykusios laidos metu būtent šie favoritais laikomi kandidatai buvo parodijuojami, pasitelkiant juos primenančias lėles.

Pranešama, kad esą A. Juozaitis visuomeniniuose tinkluose rašė „et, gyvenimėlis“.

Kaip ELTA jau skelbė, prieš kelias savaites LRT vykusiuose kandidatų į prezidentus debatuose A. Juozaitis tiesioginės transliacijos metu demonstratyviai pasitraukė iš prezidento posto siekiančių kandidatų diskusijos, neva dėl dėl korupcijos LRT, esą „ne visiems kandidatams skiriamas vienodas dėmesys eteryje“.

Tačiau Monikos Grabčiauskaitės-Budrienės vadovaujamos LRT kantrybė išseko – A. Juozaičio kaltinimai buvo atmesti ir pareikšta, kad svarstoma galimybė dėl nepamatuotų kandidato kaltinimų kreiptis į teismą.