M.Gabrilavičius: Tegul balsai išsisklaidys ir laimės G.Nausėda, bet nebalsuokite tik už Saulių Skvernelį!

Autorius: Marius Gabrilavičius Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-05-09 08:46:51, skaitė 865, komentavo 6

M.Gabrilavičius: Tegul balsai išsisklaidys ir laimės G.Nausėda, bet nebalsuokite tik už Saulių Skvernelį!

Tegul balsai išsisklaidys ir laimės G.Nausėda, bet nebalsuokite tik už Saulių Skvernelį! 

Taip, jei į antrą turą ir patektų G.Nausėda ir I.Šimonytė, tai rinkimus be jokių abejonių laimėtų G.Nausėda, kadangi visas antineoliberalų flangas tikrai nebalsuotų už aktyviausią ideologinę priešę, šiandieninę liberastizmo ikoną I. Šimonytę.

Per šiuos LRP rinkimus siūlau balsuoti kiekvienam už tą savo kandidatą, kuris jums yra arčiau širdies pagal vertybes, o ne remiantis išskaičiavimais. Matau internetinėje erdvėje atsirandančių vis daugiau agitatorių balsuoti tik už Saulių Skvernelį, kadangi neva jis vienintelis pagal reitingus iš antineoliberalaus judėjimo šalininkų turi šansų pakliūti į antrą turą.

Pirmas dalykas: internetinėje erdvėje pagal palaikymą komentarais ir pamėgtukais visiškai nepanašu, kad I. Šimonytė, G.Nausėda ar S.Skvernelis būtų tautos favoritai. Tai yra gaidiškos prognozės, galimai nupirktos formuoti žmonių nuomonei. Ar ta masiškai blaivėjančios tautos nuomonė bus paveikta tokiais NLP triukais, dar yra didžiulis klausimas. 

Antras dalykas: kuo būtų blogai, jei balsai realiai išsiskirstytų M.Puidokui, A.Juozaičiui, N. Puteikiui ir mes išvystume realią padėtį procentais, kiek žmonių eina su antineoliberaliu - žmogiškųjų vertybių sergėtojų judėjimu?

Paminėta antineoliberalaus judėjimo trijulė, po LRP rinkimų surinkusi solidų procentą pasekėjų galėtų tapti vieninga partija. Labai tikėtina, kad ši partija per sekančius Seimo rinkimus mojuodama savo dideliu palaikymo procentu taptų valdančiąją ir kartu su LVŽS sudarytų apie 80% valdančiosios daugumos.

Pamąstykite, jei visi mobilizuosis rinkti Saulių Skvernelį, tai kiti, surinkę mažą palaikymo procentą neturės nei galių, nei noro sukurti antro antiIleftistinio judėjimo fronto partijos formatu. 

Na, ir galiausiai paskutinis mano pastebėtas dalykas retorinio klausimo pavidalu: Kaip G.Nausėda ar I.Šimonytė galėtų pakenkti antineoliberaliam judėjimui, jei apie 80% Seimo, po ateinančių rinkimų valdytų vertybiniai žmonių, o ne leftistinių lobistų tarnai-seimo nariai?  

Artėjančių LRP rinkimų proga linkiu visiems likti ištikimiems žmogiškosioms vertybėms bei savo numylėtiniams kandidatams ir nekeisti savo pasirinkimo, tik dėl to, kad kažkas dėl tam tikrų išskaičiavimų bando jus įkalbėti tai padaryti. 

Stipri šeima - stipri valstybė!

#neatlygintina #politinėreklama