Karbauskis galutinai nužudė Seimo rinkimų Idėją ir rinkiminę Viltį

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-05-10 22:19:05, skaitė 1051, komentavo 4

Karbauskis galutinai nužudė Seimo rinkimų Idėją ir rinkiminę Viltį

Rinkdamas valstiečius tikėjausi pasikeitimų, kaip antai:

- KGBistų sąrašų paviešinimas. Privalėjote.

- Karo Ukrainoje ir Gruzijoje kurstytojas Linkevičius paliktas poste. Privalėjote išpierdolinti...

- Skolinimasis pinigų Karo ministerijai:

banditai

- Neradimas pinigų mokytojams:

mokytojai

- Kokie patikrintų ir paskiepytų ukrainiečių skaičiai? Juk Ukrainoje tymų epidemija. Išduodant vizas tikrinami ar paskiepyti nuo tymų? Ar šimtaprocentinis skiepijimas tik lietuviams? Arabams ne? Nedrįsit tikrinti? Bijot?

- Per ėLėRTė debatai nesąžiningi - iš lubų paimti kažkokie gaidiški reitingai... Ir Miliūtė vistiek po ėLėRTė siaučia...

- Paaiškėjo daug istorijų apie partizanus žudžiusius civilius gyventojus. Kiek išaiškinta tokių įvykių? Iš kelių partizanų už civilių žudymą atimti apdovanojimai ir pensijos? Prie kelių partizanų-žudikų kapų pastatytos paaiškinamosios lentelės apie jų nusiklatimus?

žudikai

- Garliavos istorija per kurią Skvernelis nesustabdė smurto naudojimo prieš mergaitę?

- Pasiklausymo aparatūra sumontuojama per kratą. PER KRATĄ. P E R  K R A T Ą... Neteisėtai ir neteisiškai. Įsakymą Skvernelis davė? Juk tai nesunku išsiaiškinti.

skvernelis

Juk tadais išrinkus Anūką Nr.1 - vaizdelis būt lygiai toks pats. Tad kam eiti į Seimo rinkimus? Juk BEVITIŠKA... Šita "valstiečių" diversija turėtų būti aptarta rimtų politologų. Pasekmės bus žiaurios...

NESULAUKSITE RINKIMUOSE DAUG PILIEČIŲ...

Viską diriguoja Europarlamentas. Ten turi dirbti rimti žmonės. O ne kokie guogos... Europarlamento įstatymai aukštesni už Lietuvos. Pakanka tik išversti ir adaptuoti.  Kokiam biesui renkamas Seimas? Užtektų juristų ir kelių vertėjų prie Vyriausybės.

Rinkiminė dovana Skverneliui.

Garliavos Mergaitė naudojant prieš ją jėgą ir smurtą buvo pagrobta 2012 metais kai Skvernelis buvo  2011–2014 m. – policijos generalinis komisaras. Teismas buvo nurodęs nenaudoti jėgos. Policijos generalinis komisaras neužtikrino teismo nutarties ir leido Stankūnaitei ir Černiauskui (LSDP) prieš mergaitę naudoti prievartą. Po Mergaitės pagrobimo Skvernelio karjera pašoka iki Vidaus reikalų ministro.

Viskas. Straipsnis baigtas. Balsuodamas prisimink Skvernelio tyčinį veikimą ar neveikimą Garliavos įvykiuose. Balsuok tada geriau už welnią Nausėdą ar welnią Šimonytę.

Platink šią infą. Nepatingėk.

Toks šventas ir intymus procesas su kviestiniais renkant įrodymus.

Kažkoks genijus 2009 (SKVERNELIS?) sugalvoja kratos metu pakišti pasiklausymo aparatūrą.  Gerai, kad ne šovinį padirbta banknotą ar narkotikų. Kaip jaustis šiandien piliečiams kai pas juos ar pas jų artimuosius daroma krata? Gal ką pakiš be teisėjo sankcijos. Taip buvo diskridituotas kratos procesas.

"Klausymosi aparatūra Kedžių namuose buvo sumontuota  2009 metų spalio 5 dieną – tuoj po teisėjo Furmanavičiaus ir  Naruševičienės nužudymo. Tai padarė pareigūnai, atvykę į Kedžių namą, kuriame gyveno įtariamas žudikas D.K., daryti kratos." - Lrytas

Primenu visiems pas ką vyko kratos. Kratos metu policija sumontuoja pasiklausymo aparatūrą. Neteisėtai be sankcijos savavališkai. Jei pas tave buvo krata, tai didelė tikimybė jog buvo sumontuota pasiklausymo aparatūra. Būk budrus!

Žinai - vadinasi ginkluotas!

Ir linkiu Skverneliui, kad jam būt atseikėta pagal nuopelnus.