Kristina Sulikienė. Kaune K. Petrausko gatvėje gali įgriūti notaro biuro patalpos: dirba visos tarnybos

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-05-13 15:23:36, skaitė 106, komentavo 0

Kristina Sulikienė. Kaune K. Petrausko gatvėje gali įgriūti notaro biuro patalpos: dirba visos tarnybos

Kaip visada, stebuklų žemė ta Lietuva – vykdyti rekonstrukciją pastatui nereikalingas joks leidimas. Anonimiški statybininkai išrausė K.Petrausko gatvėje esančio pastato pamatą, o pastatui pradėjus griūti, susirinko visus daiktus ir dingo. Pastate dirbantis notaras pranešė bendruoju pagalbos telefonu, kad griūva pastatas.

Visa istorija panaši ir į diversiją. Iki šiol Lietuvoje labai siautėję notarai ir antstoliai nebuvo niekaip tramdomi. Nežinia, ar gyventojai nukentėję nuo klastotojų notarų ims atjausti šį notarą, kuris turbūt jau šiandien liks be kontoros pastato. Juk notarai – tai tie, kurie mėgsta pasirausti žmonėms po pamatais, neretai tvirtina aklų, neveiksnių žmonių testamentus, pardavinėja nuosavybes, netikrinę dokumentų, po to neatsako jokia tvarka. Dėl teisininkų klano nusikaltimų daug žmonių neteko pajamų, namų. Ši griūtis – tarsi Likimo pirštas korumpuotam anstolių – teisėjų – notarų – advokatų – prokurorų klanui.

Nors, greičiausia, tai yra nė 5 klasių nebaigusių statybininkų darbo “klaida”. Tokia nemenka, kad 15 gyvenančių šeimų šiame name šiandien nakvos gatvėje.