S. Jakeliūnas: nemenka dilema...

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/sjakel... 2019-05-15 09:26:34, skaitė 239, komentavo 11

S. Jakeliūnas: nemenka dilema...

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas svarsto, kurį kandidatą reikėtų pasirinkti antrajame Prezidento rinkimų ture.

„Kurį kandidatą pasirinkti? I. Šimonytė per krizę skolinosi iš G. Nausėdos atstovaujamo SEB banko ir perskolino pinigus „Sodrai“ už 8 proc., pažeisdama įstatymus. Tad ir per krizę Gitano asmenine gerove buvo pasirūpinta. Tai padarė senjorai iš savo varganų pensijų. O Ingrida už gerą grąžą investuotojams į Lietuvos obligacijas 2013 metais buvo paskirta į Lietuvos banko valdybą, kur turėjo rūpintis bankų klientų teisių apsauga. Tų pačių, kurie nukentėjo nuo Gitano ir kitų bankų sukeltos krizės, jų beprotiškų viražų su VILIBOR indeksu, „inovatyvių“ Swedbanko PRIME palūkanų ir „saugių“ Nordea būsto paskolų Šveicarijos frankais. Nemenka dilema...“, - visuomeniniuose tinkluose teigia S. Jakeliūnas.

Jis taip pat informavo, kad neprikalusomas Žmonių partijos portalas delfi.lt paskleidė eilinį kartą paskleidė dezinformaciją dėl svarstymų seime apie Lietuvos banko vadovą.

„Delfi, manipuliuodami antrašte, eilinį kartą paskleidė dezinformaciją: Seimas rezoliucijos dėl pasitikėjimo Lietuvos banko vadovu net nesvarstė - šis klausimas buvo išbrauktas iš darbotvarkės. O vadinamieji „partneriai“ (LSDDP), nepalaikę kitos rezoliucijos - dėl nepasitikėjimo – parodė, kad kartu su opozicinėmis frakcijomis ir V. Vasiliausku gyvena pasaulyje, kur etika ir moralė neegzistuoja. Jiems žmonės, per krizę nukentėję nuo bankų savivalės – viso labo „šalutiniai reiškiniai“, - teigia S. Jakeliūnas.

Screenshot%202019-05-15%20at%2009_30_08.png