Rusija pilnai uždraus žuvies produkcijos importą iš Latvijos ir Estijos

Sarmatas.lt
+ 0 - 0
Autorius: Sarmatas.lt
Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/05/rusija-pilnai-uzdraus-zuvies-produ...
7533-05-31 (2015 m.), skaitė 2619
0

Rusija artimiausiu metu įves draudimą žuvies produkcijos iš Latvijos bei Estijos importui. Apie tai papasakojo RF federalinės veterinarinės ir sanitarinės priežiūros tarnybos spaudos sekretorė Julija Trofimova. Kaip pranešama, pastovūs pažeidimai iš šių šalių pusės kelia nerimą Rosselchoznadzor’ui.

Rosselchoznadzor’as remdamasis techninių konsultacijų, su veterinarinėmis Latvijos ir Estijos tarnybomis, išvadomis, pareiškė, jog įveda draudimą žuvies produkcijos importui iš Latvijos ir Estijos. Apie tai papasakojo RF federalinės veterinarinės ir sanitarinės priežiūros tarnybos spaudos sekretorė Julija Trofimova.

Straipsnyje primenama, jog Rosselchoznadzor’as nuo 2015-ųjų gegužės 15 inspektavo Latvijos ir Estijos žuvies produkcijos įmones dėl išaiškėjusių pažeidimų keliančių pavojų žmogaus sveikatai ir gyvybei.

Sekant RF vyriausybės galiojančiu nutarimu – šviežia, šaldyta ir atvėsinta, šių dviejų šalių žuvies perdirbimo komplekso produkcija, įeina į Rusijos maisto produktų embargo sąrašą ir uždrausta įvežti į šalį iki 2015-ųjų rugpjūčio. Tačiau žuvies konservai ir pusfabrikačiai nebuvo įtraukti į sankcijinių produktų sąrašą. Dabar šią klaidą žadama ištaisyti.

rt.com


0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai