Iki Prezidento rinkimų finalo likus savaitei, Rusija ir vėl pabandė smogti Daliai Grybauskaitei

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/iki-pr... 2019-05-19 10:54:06, skaitė 192, komentavo 0

Iki Prezidento rinkimų finalo likus savaitei, Rusija ir vėl pabandė smogti Daliai Grybauskaitei

Iki Lietuvos Prezidento rinkimų finalo likus savaitei, gegužės 18 d. vienas pagrindinių Kremliaus propagandininių ruporų „Россия 24“, transliuojamas amerikietiškame youtube kanale, paskelbė Lietuvą niekinantį propagandinį filmą apie dabartinę Lietuvos situaciją ir jos vadovę – „Dalios epocha“.

Filme rodomos ir iškiliausia Lietuvos asmenybė – Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, o taip pat ir grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui – signataras Zigmas Vaišvila, kiti prieštaringai vertinamų asmenų buketai.

Lietuvos politikos mokslininkų ir analizių analitikų teigimu, šiuo filmu teroristinė Rusija siekia paveikti Prezidento rinkimo rezultatus, norint, kad būtų išrinktas Vladimirui Putinui palankus kandidatas, apie ką ne kartą mūsų šalies visuomenę yra perspėjęs Valstybės saugumo departamentas.


Melagė ir savo biografijos klastotoja, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, atkakli Lietuvos nepriklausomybės priešininkė (kolaborantė), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje, NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė, taip pat dainininkė bei šokėja bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidas, Lietuvos pokario partizanų nusikalstamų veikų atskleidėja prezidentė Dalia Grybauskaitė ant tanko. Nuotr. prezidentas.lt

„26 мая в Литве выбирают президента. Во второй тур вышли два претендента на пост главы государства, оба – сторонники правоцентристской идеологии, поддерживают антироссийский курс. С этими выборами заканчивается эпоха Грибаускайте. Правда, сама Даля Поликарповна не собирается уходить из политики, по некоторым данным, она надеется возглавить Еврокомиссию или финансовый комитет при Европарламенте“, - taip šį propagandinį filmą anonsuoja pats Kremlius.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva laikosi griežtos pozicijos vis labiau agresyvėjančios Rusijos atžvilgiu ir diktuoja visam demokratiniam pasauliui madą, kaip reikia bendrauti ir kokie santykiai turi būti su Rusija. Kaip žinoma, tik griežtos Lietuvos bei Vakarų pasaulio sankcijos iki tol, kol Rusijoje įsigalės demokratija, vienintelis teisingas, pamatinėmis vertybėmis grįstas kelias, kuriuo turi eiti visa demokratinė mūsų pasaulio bendrija.

DEMASKUOTA.

DEMASKUOK%20JUOSTA-10.png