Britų vyriausybė: „Krikščionių persekiojimas – beveik genocidas“

Autorius: ProPatria.lt Šaltinis: http://www.propatria.lt/2019/0... 2019-05-20 11:36:23, skaitė 144, komentavo 5

Britų vyriausybė: „Krikščionių persekiojimas – beveik genocidas“

Britų užsienio reikalų ministras Jeremy Hunt paskelbė apie vieno anglikonų vyskupo atliktą ataskaitą, kurią užsakė Didžiosios Britanijos vyriausybė. Situaciją padėjo sukurti ir „politkorektiškumas“

Krikščionių persekiojimas pasaulyje – beveik genocidas. Tokia išvada daroma ataskaitoje, kurią kuravo britų vyriausybė, o atskiras jos dalis iš anksto paskelbė užsienio reikalų ministras Jeremy Hunt, vizito Etiopijoje metu.

Pasak tyrimo, kuris buvo patikėtas atlikti Truro anglikonų vyskupui Philip Mountstephen ir kurio visas tekstas bus paskelbtas vasarą, Evangelijos sekėjai yra mažiausiai toleruojama religinė grupė visame pasaulyje. Palestinoje krikščionių liko vos 1,5% gyventojų, o Irake nuo 2013 m. krikščionių sumažėjo nuo 1,5 milijono iki mažiau nei 120.000.

Kalbėdamas Adis Abeboje ministras dėl šios situacijos kaltino ir „politkorektiškumą“, sakydamas, kad kadangi krikščionybė siejama su kolonizacija, daugelis gėdijasi šiandien ginti krikščionis, nesuvokdami, kad kai kurie jų yra neturtingiausi planetos gyventojai.

„Galvoju ne tik apie šį tyrimą, bet ir apie tai, kas Velykų sekmadienį nutiko Šri Lankoje, kas pažadino visus sukeldamas baisų šoką“, – sako ministras. „Problema ne tik tai, kad krikščionių persekiojimas plinta geografiškai, tačiau jis ir intensyvėja“,–  rašo anglikonų vyskupas ataskaitoje. 

Pasak jo, kai kuriuose regionuose persekiojimų lygis ir pobūdis priartėjo prie tarptautinio genocido apibrėžimo pagal Jungtinių Tautų kriterijus. „Pagrindinis tokių genocido veiksmų krikščionių atžvilgiu poveikis – egzodas“, – sako anglikonų vyskupas, pridurdamas, kad „šiuo metu krikščionybei kyla visiško išnaikinimo pavojus kai kuriose Artimųjų Rytų dalyse, kur yra jos giliausios šaknys“. Pristatydamas ataskaitą ministras J. Hunt paragino politikus nebijoti pasirinkti pozicijos šioje situacijoje.

Chm, o manęs kažkodėl nė keik nestebina, kad satanistų ir neapykantos sektą, veikiančią "krikščioniškų bažnyčių" priedangoje ir valdoma JUDĖJIŠKO RASIZMO ideologų, ėmė persekioti ir naikinti jos stabus jėga. Juk lygiai taip pat "Dievo avinėliai" žydkrikščiai ėjo per mūsų protėvių žemę degindami ir naikindami šventvietes, apdergdami mūsų šventas vietas savo satanistiniais stabais ir statydami mūsų šventyklų vietoje savo stabų garbyklas. Blogis anksčiau ar vėliau privalo būti nugalėtas ir sunaikintas. Taipo vadinama "krikščioniška bažnyčia" - yra blogis, Globaliojo Prediktoriaus įrankis, kurio pagalba jis bandė pavergti ir savo valdžiai pajungti visą pasaulį.

Nepavyko. Įrankis susidėvėjo taip ir nebaigęs savo šėtoniško darbo. Ir dabar žydkriškčių skundai - tai viso labo nusenusio bedančio bandito aimanos, kai jo reketuoti žmonės, atėjo atsilyginti jam tuo pačiu ir susigrąžinti, tai, ką tas banditas iš jų kadaise atėmė.