Leftistai - sukčiai pagal apibrėžimą! P...rastai Vilniaus savivaldybėje atakuoja feisbukinius blogerius

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/perma... 2019-06-01 21:58:07, skaitė 263, komentavo 0

Leftistai - sukčiai pagal apibrėžimą! P...rastai Vilniaus savivaldybėje atakuoja feisbukinius blogerius

Kaip miela - Zuckerbergas ištrynė viešai paskelbto fakto apie homopriekabiavimą valdiškoje įstaigoje iliustraciją su visu komentaru, tačiau mano Sienos lankytojai informuojami, kad tai neva padarė pats autorius!

Primenu, kad ten buvo komentuojamas žiaurus ir teisiškai įformintas* faktas - Vilniaus miesto tarybos narys, Laisvės partijos valdybos narys ir vadovaujančias pareigas Lygių galimybių konktrolieriaus tarnyboje atliekantis garsus homoseksualizmo plėtros aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius po gauto skundo ir atlikto tarnybinio patikrinimo tos įstaigos vadovės oficialiai yra pripažintas priekabiavusiu prie jam pavaldaus biudžetinės įstaigos darbuotojo - tos pačios orientacijos ir pažiūrų politologo Mindaugo Kluonio dėl seksualinių ar diskriminacinių pagrindų.

Vienintelis spaudos straipsnis apie tokį skandalingą netradicinio #MeToo atvejį, kažkodėl nesulaukęs jokio dėmesio kitose žiniasklaidos priemonėse:

https://www.alfa.lt/…/lygiu-galimybiu-kontrolieriaus-tarnyb…

Įdomi aplinkybė - šį kartą siekdami užgniaužti Laisvo Žodžio sklaidą analinės pažangos aktyvistai panaudojo naują taktiką.

Jie apskundė Zuckerbergui mano ...memą, kaip neva pažeidžiantį jų autorines teises. Matyt, todėl, kad jame buvo įdėtos priekabiavimo skandalų herojų keturios portretinės nuotraukos. Tikrai nesigviešiau jų autorystės ir neketinau iš to apturėti bent kokios naudos.

Ko gero, čia ta įžymioji Direktyva veikia, pagal kurią jokie memai ne savo nuotraukų pagrindu bus nebeįmanomi. Internetų humorui gali ateiti galas. 

---
*Žr. Lygių galimybių kontrolierės 2019 m. gegužės mėn. įsakymą Nr. P-32. Jame, anot Mindaugo Kluonio, aiškiai parašyta, kad:

1. T.V. Raskevičius nepažeidė valstybės tarnybos įstatymo;

Tačiau 

2. pažeidė Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo ar persekiojimo prevencijos taisyklių 18.2 punktą.

Taisyklių 18 punkte nurodomos formos, kuriomis vienas Tarnybos darbuotojas gali priekabiauti prie kito vadovaudamasis seksualiniais ar išvardintais diskriminaciniais pagrindais.

#MeToo
#AnalinėPažangaAtakuoja
#HomoPriekabiavimoSkandalas
#LygiųGalimybiųKontrolieriusTarnyba
#KopyraitasGretutinėsAutoriųTeisės