Nepilnametę merginą sumušęs Jurbarko politikės sūnus Mantas Icikevičius homoseksualistas transgenderis

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-06-02 15:33:19, skaitė 4750, komentavo 6

Nepilnametę merginą sumušęs Jurbarko politikės sūnus Mantas Icikevičius homoseksualistas transgenderis

Tauragės rajone esančioje sodyboje per klasės vakarėlį rytų kovos menų sportininkas Mantas Icikevičius, įtariama, kraupiai sumušė, o vėliau bandė išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę Karoliną,Šiuo metu Kauno klinikų reanimacijoje dėl merginos gyvybės ir sveikatos kovoja medikai.

"Žiauriai sudaužyta mergina gydoma Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma (juk daužė kovų menų prizininkas!..) Nuotraukos dėti negaliu, manau, būtų neetiška visų atžvilgiu.. Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti".

Žiniasklaidos duomenimis, nepilnametę merginą sumušęs ir išžaginti bandęs jaunuolis — kovos menų treniruotes lankantis jurbarkietis — yra vietos politikės sūnus Mantas Icikevičius

Korumpuoti Lietuvos pareigūnai sulaikė sunkiais nusikaltimais įtariamą Rytų kovos menus lankantį Jurbarko moksleivį Mantą Icikevičių, pareiškė jam įtarimus dėl pasikėsinimo išprievartauti ir kūno sužalojimų, tačiau vos po dviejų parų jis buvo paleistas iš areštinės. Vietoj suėmimo jam skirta švelnesnė kardomoji priemonė — rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Įtariamajam buvo nustatytas 1,12 prom. girtumas. Manto Icikevičiaus mama Laura Icikevičienė priklauso "Darbo partijai". Ji eina Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro ūkio dalies vedėjos pareigas.

Vėliau žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad prie mokyklos, kurioje mokosi mergina, sukiojasi automobiliai uždengtais numeriais. Gimnazijos bendruomenė svarsto, ar tai nėra bandymas paveikti nusikaltimo prieš mergaitę liudininkus. Apie tai, kad liudininkus gali būti bandoma paveikti, jurbarkiečiai svarstė po to, kai sulaikytas įtariamasis buvo paleistas pasižadėjus neišvykti.


Mantas Icikevičius