Jurbarko skerdiko motina Laura Icikevičienė dirba finansų, biudžeto ir rajono plėtros komitete, kuris paskirsto pinigus

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://picgrace.com/mantasice... 2019-06-03 07:09:45, skaitė 8587, komentavo 10

Jurbarko skerdiko motina Laura Icikevičienė dirba finansų, biudžeto ir rajono plėtros komitete, kuris paskirsto pinigus

Pederastas Mantas Icikevičius su mamos liemenuku

„Tylėk, seni, mūsų gauja viską gali“ (citata is bylos) arba dievobaimingu seimu svelniu vaiku klystkeliai.

Vieta ta pati - Jurbarkas 2019-04-25 vyksta savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu tvirtinami komitetai ir jų sudėtis. Manto mama Laura Icikevičienė pakliūva į Finansų, biudžeto ir rajono plėtros komitetą, kuris paskirsto pinigus, įvyksta antras stebuklas... Vilmą Venslovienę (išmestą iš tarybos už rinkėjų papirkinėjimą ir kurios abu sūnūs teisti) paskiria į Jurbarko rajono savivaldybės sporto tarybą kartu su P. Valučiu, deleguotu nuo jos sūnaus - teisto už smurtą Mato Venslausko FK.

Sporto taryba svarsto klubų teiktų paraiškų aktualumą: šaltinis.

Skandalingos Darbo partijos rinkimų bylos dalyviai irgi figūruoja.

Nepilnamečio smurtas irgi buvo, kaip ir bausmė už jį. Ko tik nebuvo toje byloje: gąsdinimai, spaudimas liudytojams ir t.t. Sakyčiau, beveik analogiška žiauriai sužalotos mergaitės situacijai.

Skaitykite daugiau: šaltinis. Ištraukos iš bylos (nežymus sveikatos sutrikdymas) šaltinis.

O dabar sugrižtame į dabartį. Bausmė atlikta. 2019 m. kovo pradžioje prieš savivaldybės rinkimus įsteigiama FK "Jurbarko Imsrė" Dariaus ir Girėno g. 115, prezidentas Matas Venslauskas.

Yra Jurbarke ir kita įstaiga panašiu pavadinimu - FK "Imsrė" (prezidentas Dovydas Bendžius, K. Donelaičio g. 40-14, 3 metai veiklos), tad nesuklyskite.

Praėjus mėnesiui po įsteigimo 2019-04-11, šis M. Venslausko FKlubas deleguoja į Jurbarko rajono savivaldybės sporto tarybą kartu su 3, iš kurių vienai sporto įstaigai priklauso pats delegatas, P. Valutį.

2019-04-25 po dviejų savaičių įvyksta savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu patvirtinami komitetai ir jų sudėtis. O stebukle. Manto mama Laura Icikevičienė pakliūva į Finansų, biudžeto ir rajono plėtros komitetą, kuris paskirsto pinigus. Įvyksta antras stebuklas - Vilmą Venslovienę paskiria ir į Jurbarko rajono savivaldybės sporto tarybą kartu su P. Valučiu, deleguotu nuo jos sūnaus - teisto už smurtą Mato Venslausko FK.

Na va, melskitės ir Jums pasiseks. Jei mylite savo vaikus ir ruošiates vesti į kokios nors sporto šakos būrelį ar klubą, nepatingėkite pirmiausia sužinoti, ar treneris kartais nera "švelniai" sudaužęs kažkada kitą žmogų. Neauginkite žvėrių. Būkite atsakingais tėvais

Didžiojoje Britanijoje tokiems "treneriams" uždrausta dirbti su vaikais, dalyvauti bet kokiose programose, susijusiose su nepilnamečiais.