Vergiškas rusiškas dujas pilnai pakeis laisvės dujos iš JAV, nepaklusnūs bus baudžiami

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vergis... 2019-06-04 08:13:17, skaitė 175, komentavo 3

Vergiškas rusiškas dujas pilnai pakeis laisvės dujos iš JAV, nepaklusnūs bus baudžiami

laivas su laisvės dujomis Europai. Nuotr.

Europą skaldantis ir Ukrainai kenkiantis „Nord Stream 2“ dujotiekis nesustabdomai juda į priekį, birželio 2 d. laidoje „Savaitė“ pranešė LRTDELFI.

Gera žinia – amerikiečiai baus tas Europos bendroves, kurios dalyvauja šiame projekte.

„Regis, nebėra kliūčių rusiškoms dujoms tekėti į Europą kontroversišku „Nord Stream 2“ dujotiekiu. Nors projekte dalyvaujančioms įmonėms gresia Jungtinių Amerikos Valstijų sankcijos, taigi ir penkioms Europos bendrovėms, dengiančioms pusę dujotiekio išlaidų, kol kas „Nord Stream 2“ nesustabdomai juda į priekį“, - skelbia LRTDELFI.

Jungtinės Valstijos turi ir dar vieną gerą žinią demokratiniam pasauliui: galime būti pasiruošę daug didesniems „laisvės dujų“ kiekiams iš JAV.

Apie tai nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt informuoja birželio 4 d. publikacijoje „Laisvės dujos“: JAV perša pasauliui SGD kaip laisvės molekules“.

„Džiaugiuosi, kad Energetikos departamentas daro viską, ką gali, kad būtų sukurta veiksminga reguliavimo sistema, leidžianti pasauliui eksportuoti JAV laisvės molekules“, - pasakė JAV fosilinės energijos sekretoriaus padėjėjas Stevenas Vinbergas.

O pasak JAV energetikos sekretoriaus pavaduotojo Marko W. Menezeso „didėjantys „Freeport LNG“ projekto eksporto pajėgumai yra svarbūs norint skleisti laisvės dujas po visą pasaulį, suteikiant Amerikos sąjungininkėms įvairiapusį ir prieinamą švarios energijos šaltinį“.

„Išaugęs JAV SGD eksportas pasaulyje reiškia daugiau JAV darbo vietų, spartesnį vidaus ekonomikos augimą bei švaresnį orą čia, pas mus, ir visame pasaulyje“, - pažangią pasaulio bendruomenės dalį informavo Markas V. Menezesas.