Provokacija ar nesusipratimas: kas slypi už painiavos su Lietuvos ir iškrypėlių vėliavomis Izraelio pederade

Autorius: Vladimiras Matvejevas Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni... 2019-06-06 08:53:35, skaitė 191, komentavo 4

Provokacija ar nesusipratimas: kas slypi už painiavos su Lietuvos ir iškrypėlių vėliavomis Izraelio pederade

Skandalas dėl Lietuvos nacionalinės vėliavos ir iškrypėlių pederado Tel Avive pasklido ne tik po socialinius tinklus, bet ir po daugelį užsienio žiniasklaidos priemonių

Izraelio pederastų ir kitų iškrypėlių pederado organizatorių padaryta klaida gali tapti tarptautiniu skandalu. Ir daugelis užsieniečių, atvykstančių į artėjantį iškrypėlių pederadą Vilniuje, taip pat gali supainioti šio judėjimo vėliavą su Lietuvos valstybine vėliava.

Prie to, kad Lietuva dažnai painiojama su Latvija, lietuviai ir latviai jau įpratę. Jie net nekreipia dėmesio, kai užsienio žiniasklaidos straipniuose Lietuvą lydi Latvijos vėliavos ir atvirkščiai. Būna ir kitų incidentų, kai Lietuvos vėliavą galima pamatyti oficialiuose renginiuose pakabintą atvirkščiai.

Tačiau dar nebuvo atsitikę taip, kad Lietuvos valstybinį simbolį sumaišytų su vaivorykštės spalvų pederastų ir kitų iškrypėlių vėliava.

iškrypėlių pederado išvakarėse Izraelio sostinėje Tel Avive gatvės buvo papuoštos lietuviškomis vėliavomis. Matyt, anot organizatorių, tai vertinga alternatyva. O gal jie tiesiog suklydo? Iš tiesų,  žodžiai "Lietuva" ir "LGBT" prasideda ta pačia abėcėlės raide. Štai ir sumaišė organizatoriai kompiuterio klaviatūros mygtukus.

Provokacija ar nesusipratimas

O gal tai buvo grubi provokacija? Galų gale, izraeliečiai daug girdėjo apie lietuvių vaidmenį Holokausto metu Antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Tada nuo fašistų ir "miško brolių" rankų žuvo daugiau nei 200 tūkst. žydų — daugiau nei 90 proc. visų Lietuvos žydų. O šiandien Lietuvos "partizanai" yra liaudies herojai. Taigi Izraelio patriotai sugalvojo, kaip įgelti Lietuvai. Ir jei taip, tai gresia didžiulis diplomatinis skandalas.

Ar Izraelio ambasadorius bus pakviestas į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją? Ar jam bus įteikta protesto nata? O gal Lietuvos valdžios institucijos nusipurtys ir praleis šį incidentą pro pirštus? Matyt, bus antrasis variantas. Juk Izraelis yra strateginis Jungtinių Valstijų partneris. O kas yra Lietuva?

Jei panašus incidentas įvyktų, pavyzdžiui, Maskvoje, po valandos Lietuvos valdžios institucijos būtų paprašiusios skubiai sukviesti JT Saugumo Tarybą ir reikalautų, kad Rusijos valdžios institucijos atsiprašytų.

Pederastų ir kitų iškrypėlių solidarumas

Nors į situaciją galima pažūrėti ir iš kitos pusės. Jokio skandalo nėra. Paprasčiausiai iškrypėlių pederado Tel Avive organizatoriai žinojo, kad tą pačią dieną Lietuvos sostinėje vyks tas pats iškrypėlių pederadas "Už lygybę". Iškėlę Lietuvos vėliavas Tel Avivo gatvėse, tokiu būdu pederastų ir kitų iškrypėlių gerbėjai izraelyje išreiškė solidarumą su Lietuvos partneriais. Tai ne konfliktas, o tik tarptautinė parama Baltijos šalies pederastams, lesbietėms, biseksualams ir kitiems iškrypėliams.

Svarbiausia yra tai, kad kas nors iš užsieniečių — pederado svečių nepriimtų lietuviškos vėliavos, kuri puikuojasi Gedimino bokšto viršūnėje kaip pasaulinės pederastų ir kitų iškrypėlių mafijos vaivorykštės vėliavos ir nemanytų, kad Vilnius tokiu būdu sveikina iškrypėlių pederado dalyvius.

Tada tokie PEDOnežiniukai sugrįš į namus ir pasakys, kaip jie buvo garbinami Lietuvoje. Kaip ir visos Vilniaus gatvės ir administraciniai pastatai buvo iškabinti pederastų ir kitų iškrypėlių vėliavomis. Matydami tokią vėliavą prie Europos Parlamento ar NATO būstinėje, jie išdidžiai galės pareikšti, kad lesbietės, pederastai, biseksualai ir kiti iškrypėliai tapo visateisėmis šių gerbiamų organizacijų narėmis.

Autoriaus nuomonė gali sutapti su redakcijos pozicija.