Siūlome boikotuoti Lietuvoje veikiančių 10 prekės ženklų produkciją ir paslaugas, kurie išreiškė palaikymą iškrypėlių propagandai

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-06-07 09:42:59, skaitė 373, komentavo 11

Siūlome boikotuoti Lietuvoje veikiančių 10 prekės ženklų produkciją ir paslaugas, kurie išreiškė palaikymą iškrypėlių propagandai

Siūlome nebesinaudoti jų paslaugomis, taip pat nebepirkti jų prekių. Tie kurie esate už šeimą ir už tikrųjų vertybių išsaugojimą siūlome atsisakyti šių prekinių ženklų naudojimo:

„Telia“, Swedbank“, „Ikea“, „Švyturys“, „Ecodenta“, „Red Bull“, „Ozas“, „MO“ muziejus, „Vilniaus universitetas“, žurnalas „Žmonės“ – šie prekės ženklai remia pederastų ir kitų iškrypėlių propagandą ir svetimybių skiepijimą mūsų visuomenei.

„Būkime vieningi“ remia šeimas, Lietuviškus papročius, kultūrą ir šeimos vertybes kurias, mums paliko mūsų protėviai. Mes griežtai pasisakome prieš pederastų ir kitų iškrypėlių propagandą ir svetimybių skleidimą. Nesame prieš jų egzistavimą ir nesiūlome su jais susidoroti.

Mes jaučiame didžiulę pareigą išsaugoti mūsų kultūrą, papročius, ypač šeimą, kaip pagrindinę vertybę. Smerkiame tuos, kurie mūsų netoleruoja ar kitais būdais iš mūsų šaiposi.

Mes iš nieko nesišaipome, o tiesiog norime patys nuspręsti ką mums priimti ir išsaugoti, todėl prašome mūsų nesmerkti ir nebandyti mums primetinėti jokių kvailų etikečių.

Linkime visiems pasirinkti savo gyvenimo kelią ir juo eiti.

Su pagarba,

BV komanda

Prisidedu prie kolegų iš "Būkime vieningi".

Pederastams ir kitiems iškrypėliams ne vieta miestų aikštėse ir gatvėse, nes tai kuo jie "didžiuojasi" ir dėl ko jie save laiko išskirtiniais (kitokia "išrinktosios tautos" veislė) yra paprasčiausias apsigimimas (jeigu potraukis tai pačiai lyčiai kilęs genetiniu pagrindu - tokių tarp pederastų yra mažuma) arba psichinis sutrikimas (dirbtinai išugdytas išsigimusioje visuomenėje - tokių tarp pederastų yra absoliuti dauguma).

Būtent antrosios grupės - psichiniai pederastai ir veržiasi demonstruoti savo deviacijas viešumoje, reikalaudami jų neįgaluma priimti kaip "vertybę". Būtent per juos Globalusis Prediktorius vykdo globalaus pydorasingo projektą.