Drakonas mirė, tegyvuoja Drakonas! „MG Baltic“ toliau valdys Lietuvą per liberalų „Laisvės partiją“

Autorius: Simonas Kroydonas Šaltinis: https://www.facebook.com/simon... 2019-06-09 14:34:27, skaitė 1033, komentavo 7

Drakonas mirė, tegyvuoja Drakonas! „MG Baltic“ toliau valdys Lietuvą per liberalų „Laisvės partiją“

MG Baltic sukurta Liberalų partija po Masiulio skandalo žlugo.Nieko tokio.MG Baltic sugalvojo naują partiją ir ji vadinsis LAISVĖS PARTIJA.Šitas trumpalaikis projektas laisvai pereis 5% barjerą ir turės savo rėksnių Seime.

Šie Europarlamento rinkimai išsiuntė visus rėksnius į Briuselį.Maldeikienę,moterį ,niekada nedirbusią privačiame kapitale,bet mokančią visus kaip reikia daryti biznį ir RUSAI PUOLA rėksnius Juknevičienę su Kubiliumi.Džiaugėsi visi.Ir vilkas sotus ir avys sveikos.todėl tos avys ir buvo išsiųstos į Europarlamentą.O Liudas Mažylis prie ko?

Ar jums labai svarbu,kad kažkas rado kažkokį dokumentą apie Lietuvą.Na kitas suras kokių Mindaugo ar Vytauto Didžiojo laikų dokumentų.Konservatoriai manipuliuoja žmonių jausmais,kai realiai pensininkui yra svarbiau jo pensija,jauniems tėvams darželiai ir socialinio būsto statybos,o paaugliams ir jaunuoliams mergos,ratai ir alkoholis.Taip visada buvo ir bus.Dar senovės Romėnai sakė,kad valdyti liaudį užtenka jai duoti duonos ir žaidimų.

Lietuva yra niekam neįdomi,provinciali rytų europos šalis,kur minimumą gavęs istorikas gali 20 kartų pasididinti savo algą,o vėliau gauti rentą už buvimą europarlamente,ir Juknevičienė su Kubiliumi,Mažyliu,Tomaševskiu yra apsirūpinę visam gyvenimui.

Matot vakarų šalys nerenka prezidentais žmonių gyvenusių bendrabučių kambarėliuose ir dirbusių fabrikuose.Nors socialiai tai teisingi žingsniai,bet elitas o dar aiškiau monarchinis elitas tam ir yra sukurtas,kad ant aukščiausios socialinės visuomenės kartelės atsidūrę karališkieji verslo,mokslo ir visuomenės atstovai pasirūpintų šalimi taip,kad jų nekrėstų socialiniai neramumai.Daug ką apie šalį gali pasakyti ir statistika pavyzdžiui kiek procentų gyventojų naudojasi lauko tualetais,kiek procentų skiria nuo savo algos maistui,kaip dažnai galima matyti žmones besiknisančiuose šiukšlių konteineriuose.

Tuose pačiuose vakaruose ypač Skandinavijoje parduotuvės palieka neparduotą,bet jau pasibaigusio galiojimo maistą prie konteinerių švariai ,tai studentai,ar rytų europiečiai darbininkai gali ateiti ir pasiimti.

Lietuvoje ,pvz Šiauliuose aš mačiau tvarkingai apsirengusias senjores anksti ryte su lazdelėmis baksnojančias į šiukšles.Kodėl anksti ryte ar,net naktį ? Nes joms gėda ,kad nepamatytų kaimynai,kiti žmonės.Jos dirbo,kai kurios mokytojavo,o dabar neturi ką pasidėti ant stalo.Pasakysi kažką ant vietinio valdžios vaduko,gausi bylą už šmeižtą,todėl metas imtis smurto,o konkrečiai,jeigu žinai,kad tau jau paskutinės stadijos vėžys,kai ar taip ar taip gyvenimas baigtas telieka pasiimti šautuvą ir iššaudyti korumpuotus savivaldybių vadukus,korumpuotus prokurorus,o dar geriau juos dengiančius žurnalistus,visokias Kuznecovaites ir Vidus Mačiulius.

Atėjo man vakar elektroninis paštas,kad atnaujino bylą.Taip ir nežinau kurią,nes žinote kaip ir visada.Pasirodyčiau Lietuvoje korumpuoti prokurorai su VSD (valstybės saugumo departementu ) iškart suimtų,sakytu tai slapsteisi nuo Lietuvos Teisėsaugos Britanijoje.O ko norėt ,jeigu jie studijavo ir gyveno apleistuose Saulėtekių bendrabučiuose,ką jie aplinkui matė visą tą supuvusią aplinką,mentalitetą,o tiksliau gyvuliškus instinktus,tai tais instinktais ir vadovaujasi.

Nuo senų dienų žinoma,kad pedagoginių ir policijos akademijos studentės buvo labiausiai palaidos mergos.Tai jos jau užaugo tapo tyrėjomis,prokurorėmis,teisėjomis,dukras rengia kaip kekšes,kurias pasiunčia vilioti į klubus turtingų vyrų.Čia iš Ukrainos nusižiūrėta.

Mano geras bičiulis Nigelas,kurį tampo Lietuvos teisėsauga už nieką pasakojo,kai jį uždarė į Šiaulių Tardymo Izoliatorių tai sakė,jei nepavyktų prikirpti bylos gali prikirpti priekabiavimą,sako tai video nufilmuota kaip tu bare flirtuoji su moksleive,o ji nepilnametė,žodžiu už tylą gali susimokėt,nesvarbu,kad ši nepilnametė vietinės prokurorės ar tai tyrėjos dukrelė.Reikės byla bus,reikės atsiras ,kas paliudytų,bet ,kadangi Nigelas nelabai prisiminė,kas čia per mergina,nieko jam prikabinti neišėjo.

Bliovė visa žiniasklaida dėl tos sumuštos Jurbarko mergaitės.Vietinių karaliukų sūnelis sudaužė merginą.tauta paverkė tris dienas ir viską pamiršo.Istorijos finalas bus toks,kad vaikis gaus metus lygtinai,jo tėvai sumokės jos tėvui nemažą sumą pinigų,duos avansą,o kai praeis metai,sakys nieko aš jums neduosiu.Tada įsikiš tyrėjai,prokurorai,kurie pasiųlys išsimušti pinigus mainais į atkatą.Paims atkatą,bet galų gale mergaitės tėvas liks ir be pinigų ir be įžeistos dukros garbės.Kodėl? Todėl ,kad jis neturtingas ir neturintis jokios įtakos.Tokia yra realybė.

Čia komentaruose rašė vyrai,jog jei jų dukrai būtų taip atsitikę,jie būtų susiradę skriaudiką ir jam atkeršiję.Pirma nieko jie nebūtų suusiradę,nes jei skriaudikas turi įtakingus rajono lygmenyje tėvus,tam įsižeidusiam tėvui būtų pasiųstas signalas,po kurio tam tėvukui atšoktų visa fantazija.

Papasakosiu viena istoriją ,kuri nutiko Kaune kokiais 2000 metais.Tada buvo išprievartauta vieno verslininko dukra.Tada vienas pagėręs pinigo prilaikantis verslininkėlis pareiškė,kad jeigu tai atsitiktų jo dukrai,jis skriaudiką pakastų.Ir taip nutiko,kad tas verslininkėlis turėjo skolų.Pasiėmė kreditų verslo partneris dingo su pinigais ir liko žmogus durniaus vietoj.Vienas žinomas kontrabandininkas pareikalavo grąžinti pinigus antraip bus blogai,liepė pagalvoti apie žmoną vaikus.Tas pasiuntė juos ant trijų raidžių.

Finale įsisodino verslininką į mašiną,atvežė į pirtį.O ten sumušta,sudaužyta to žmogaus dukra.O dukrelė irgi nepėščia buvo.Užsiėmė konsumacija liaudiškai tariant buvo prostitutė už pinigus dirbusi išskirtinai tik su užsienio klientais.Galutinai žmogeliui pamačius šitą vaizdą pakriko protas,dukra išvažiavo į Angliją žmona paliko,butas buvo perrašytas vienam iš banditų skolintojų giminaičiams ir vyras liko be nieko.Viskas remiasi tuo,kiek per trumpą laiką gali surinkt gyvos smogiamosios jėgos ir tavo ryšiai kalėjimuose.

Tokių Jurbarkų yra daug,ir tokių istorijų dar bus.Provincija nyksta,ryškėja atotrūkis tarp Vilniaus,Kauno,Klaipėdos ir likusios Lietuvos ir tas atotrūkis didės.Tos sudaužytos Jurbarko paauglės medicininėje išvadoje bus parašyta,kad mergina patyrė lengvus kūno sužalojimus,nes pasirodo išmušė vieną,ne keturis dantis.Visuomenė nepasitiki teisėsauga,nes ji teisėsauga yra supuvusi.Nes ji tokia yra,nes prokurorais,tardytojais,teisėjais dirba žmonės,kurie pagal kompetenciją turėtų dirbti žuvų darinėtojais.Čia kaip Nigerijoje,kurioje pasienio užkardos posto vadas gali tiesiogiai paprašyti kyšio,arba pasiūlyti pagalvoti apie tai perpildytoje kameroje.

Kažkaip prisiminiau vieną žiemos įvykį.Tada dar studentas iš Kauno važiavau į Šilutę per Jurbarką.Sustojo autobusas jau sutemę,žiema,šalta.Vairuotojas nuėjo į tualetą.Ten toks kamputyje plytinis tualetas buvo dvokiantis.Ir po kokių 10 min grįžta visas sumuštas ir apiplėštas.Tais laikais įdomesnių dalykų tam maršrute būdavo.Pvz ties Pagėgiais sustabdo autobusą įlipa keli skustagalviai įdėmiai į visus žiūri ir sako vienas kitam ar šitas,ar šitas.Turbūt ieškojo kažko iš vietinių.

Viskas į Rytus nuo Berlyno yra Rusija,čia įskaitant ir Rytų Vokietiją,ir ten jau galioja rusiški papročių teisės įstatymai.O vietiniai Lietuvos teisėsaugos papuasai baisiai pyksta,kai tu pasakai visą teisybę jiems į akis.

Atėjo liberalpederąstizmo šlovės valanda

Liberalai pradėjo savo veiklą su Masiuliu ir Zuoku kaip viena komanda,dengiama Dariaus Mockaus už alkoholio prekybę gautų pinigų.Liberalus kuravo Raimondas Kurlianskis,kaip tarpininkas,tarp MG-Baltic kontroliuojamų žiniasklaidos kanalų kaip LNK ir politinių partijų vadukų atstovaujančių Mg Baltic interesus.Bet taip jau išėjo,kad Zuokas susidėjo su Rubikonu.O ten jau irgi atskiri interesai.Mg-Baltic ir Rubikonas konkurentai.Rubikonas šefavo Zuoką,Mg Baltic Masiulį.

Viskas prasidėjo nuo filosofų Maceinos,Kavolio idėjų. A. Maceina, vėliau ir V. Kavolis vieningai tvirtino, kad tarpukario Lietuvoje liberalizmas neturėjo šaknų ir perspektyvų. Taip atrodė ir išsilaisvinimo iš Sovietų Sąjungoje siekusioje Lietuvoje 1988 -1992 metais, kai saujele intelektualų 1991 m. atskilo nuo Sąjūdžio ir įkūrė Lietuvos liberalų sąjungą (LLS). Tuo metu visuomenė vos pradėjo susigaudyti, kad Sąjūdis nėra vieninga ir visiems laikams pergalę nuskynusi politinė jėga. Ir nors LLS ir Socialdemokratų partija buvo ryškiausiai savo politines ideologines nuostatas išreiškusios partijos, rinkėjai rinkosi aiškiau, garsiau ir paprasčiau Lietuvos ateities vizijas pateikusias politines jėgas. 1992 m. Seimo rinkimuose Liberalų sąjunga gavo vos 1,5 proc. rinkėjų balsų. Jos pakilimas prasidėjo po 1997 m. savivaldybių rinkimų, kai Klaipėdos meru buvo išrinktas Klaipėdos jūrų uosto vadovas E.Gentvilas.

Nuo Liberalų sąjungos pakilimo ir nuopuolio Rolando Pakso lyderystės metu iki laipsniškos partijos erozijos po susijungimo su Centro sąjunga ir Artūro Zuoko vadovavimo, liberalų „pelnas“ daugiamandatėje rinkimų apygardoje pakilo nuo 10,6 proc. vietos iki 17, 3 proc. Seimo rinkimuose 2000 m.. Seimo rinkimuose 2004 m. jis sumažėjo iki 9,2 proc. Suprantama, 2000 m. rinkimuose už liberalus balsavo ir buvę konservatorių, ir Centro sąjungos, krikdemų ir net kai kurie buvę LDDP rinkėjai. Tačiau 2000 m. atsirado ir kita nauja alternatyva – Naujoji Sąjunga, gavusi 19,6 proc. balsų to meto Seimo rinkimuose

Grįžtant į praeitį santykinai nauja rinkėjo kategorija artėjant rinkimams vis susiduria su dilema „už ką balsuoti?“ Partijų su žodžiu „liberalizmas“ turime net keturias. Liberaldemokratai – Tvarkos ir teisingumo partija, - apskritai, su liberalizmu nelabai ką beturi bendro. Kai kurias liberalizmo nuostatas deklaruojanti Naujoji sąjunga niekada nebuvo siejama su liberalizmu. Tad pagrindinis tokio rinkėjo taikinys galėtų ir turėtų būti Liberalų ir centro sąjunga ir Lietuvos liberalų sąjūdis. Ar ideologiškai liberalų sąjūdis skelbia labiau liberalias nuostatas nei LCS? Nepanašu, nes deklaruojamos beveik tos pačios vertybės, o į rinkimus einama su pragmatiškais siekiais. Politiniu požiūriu, LLS atsiskyrimas atnešė daugiau žalos nei naudos. Ir pačiam liberalų sąjūdžiui daugiau nei LCS.

Visi liberalai prarado sukauptą politinį kapitalą – įdirbis savaime sunyksta, o rėmėjai palaipsniui nusigręžia nuo skilimą patyrusios partijos. Akivaizdu, kad LLS nepakako finansinių, žmogiškųjų išteklių. Iškilo lyderio problema. Nors A. Zuokas kol kas išliko savo poste, o LLS vadovavo P. Auštrevičius, abu lyderiai politiškai pralaimėjo kitų partijų atžvilgiu.Kalba ėjo apie Vilniaus mero postą, ketvirtą pagal svarbą po prezidento, ministro pirmininko, Seimo pirmininko Lietuvoje. Norint pasiekti bent jo galimybę, reikia surinkti kuo daugiau vietų Vilniaus taryboje, o suskilusiai partijai tai padaryti žymiai sunkiau. Žiūrint iš šalies, panašu, kad senieji liberalai, palikę LCS, nors ir išlaikę tam tikrą grynumą, pamiršo, kad rinkėjas turi teisę reitinguoti partijos sąrašą rinkimuose, garsųjį E. Gentvilo atvejį 2000 m. Seimo rinkimuose, kai rinkėjai jį iš paskutinės sąrašo vietos pakėlė ties patekusių į Seimą riba. Tikėtina, kad tokiu būdu gali sąraše keistis A. Zuoko reitingas. Tai taip pat būtų politinis pralaimėjimas.

Moraliniu požiūriu, LLS surinko taškų, nes A. Zuoko politinis cinizmas ir protekcionizmas nežiūrint jo kaip mero nuopelnų, iš tikrųjų gadino partijos įvaizdį ir mažino pasitikėjimą pirmiausia jos lyderiu. Tačiau kiek morališkai pranašesnis buvo P. Auštrevičius? Jis taip pat vilko 6 tūkst. šleifą. Be to, kaip bežiūrėtum, stokojo charizmos, kuria pasižymi A. Zuokas. Pilietiškumo požiūriu, gal LLS ir būtų buvusi pranašesnė, tačiau, visai to nesiekdama, iš tikrųjų apribojo pasirinkimą idealiam ir aktyviam liberalių pažiūrų rinkėjui.

Pridėjus stresą, patirtą liberalų gerbėjų po Liberalų ir Centro partijos skilimo ir tai, kad tas rinkėjas dar yra racionalus, jis, tikėtina, balsuos strategiškai – už dešiniąją partiją, kuri pirmauja - Tėvynės Sąjungą. Tačiau tai problemos neišsprendžia. Mat, nėra aišku, ar konservatoriai išlaiko egzaminą vadintis dešiniaisiais.

Pačių konservatorių laukia skilimas,nes Kubilius su Juknevičiene atsiriboja nuo Lietuvos politikos,jie jau Europarlamente.Landzbergis senis viena koja grabe,o anūko remiama kandidatė Šimonytė,ne tik,kad pralaimėjo Prezidento rinkimus,bet ir pati kurs savo asmeninį trumpalaikį judėjimą,kuris gali surinkti visus konservatorių elektoriato balsus ir patekti į Seimą.Vėliau ir Vieningas Kaunas su Matijošaičiais pateks į Seimą ir Seimo partijos bus UAB finansuojamų mafijiniais principais paremtų komitetų pagrindu darinys.

Liberalai su konservatoriais žaidžia vaikų ir paauglių jausmais.Tai ir per visokias šaulių sąjungas,tų pačių sovietiniu pionierių metodikos principu.Nuvažiuokite į ,bet kurią mokyklą ir 10-12 tokų tarpe pamatysite vietinius aktyvistes ir aktyvistus.Paprastai tai tose pačiose mokyklose dirbančių mokytojų,buhalterių vaikai,kurie savo vaikų užimtumui išsimuša pinigus iš įvairių ES struktūrinių fondų.

Visi liberal-konservatiniai aktyvistai vėliau tampa eiliniais klapčiukais ir ,bent jau jiems Konservatorių ir Liberalų partijos garantuoja avansu nemokamą vietą universitete o vėliau už mizerną algą darbą bibliotekoje ar savivaldybėje.Aktyvistai sako,kad ES šelpiama struktūrinių fondų dalis sudaro vos 6 procentus Lietuvos BVP.Reali dalis yra 30%,gyvenantys užsienyje Lietuviai sukuria dar 30% vertės vien pagal nekilnojamo turto registro duomenis 2010-2018 periode.Provincijoje šis skaičius dvigubai aukštesnis.

Liberalai ir Konservatoriai susijungs į vieną partiją ir jai vadovaus lezbietė nuo pakylos nueinanti dabartinė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.Pamenat kai rašiau,kad po Tulpių susirašinėjimo skandalo Grybauskaitei grėsė apkalta,ir jai Ramūnas neoficialiai davė užduoti.Lėtai pūti ir vegetuoti iki kadencijos pabaigos.Gitanas Nausėda jau dabar vykdo Prezidento užduotis,ir Gitano veiksmai nustebino.Labai tikėtina,kad tai bus kairių pažiūrų Prezidentas ir čia pereikime prie trečios temos.

Valstiečių mažumos vyriausybė

Viktoras Pranckietis nesitrauks.Ir teisingai.Kodėl jis turėtų trauktis.Kirkilas nieko nepraranda,bet kuriuo atveju Kirkilas yra politinis nulis,o ir pati jo vadovaujama partija yra vegetacinėje kažkur pelkėje lėtai pūvančios morkos būsenoje.Ramūnas Pranckiečiui pasakė,jeigu jis nesitrauks Valstiečiai turės mažumos vyriausybę.Tvarkiečiai bandė kažką gimdyti,bet vieninteliai patikimi partneriai Valstiečiams gali būti tik Lenkai.ne šiaip sau Nausėda per Pačėsą bandė strateguoti su lenkų atstovais.Reiškia Tomas Pačėsas turi politinių ryšių Lenkijoje,ir Tomas ateityje gali užimti Alytaus mero Grigaravičiaus vietą.

Vos tik Pranckietis pasitrauks ar bus atstatydintas Valstiečių partija pradės byrėti.Praktiškai tada jau bus viskas.dalis nubėgs pas konservatorius,dalis pas ,bet ką,kas jiems garantuos darbo vietą,jei jų neperrinks.Toks jau gyvenimas.Kad ir su mažuma Valstiečiai kaip vienetas turi didesnius šansus toliau kažką gero nuveikti.Jie turės Nausėdos palaikymą.

Gitanas pamatė,ką reiškia nepaklusimas konservatorių diktatui.Konservatoriai nebenorės būti amžinoje opozicijoje.Čia kažkiek procesas primena Daškinių gaujos epochą Pravieniškėse dar prie Timochos laikų kai stipriai sudaužius jų lyderį šis buvo skubiai paleistas į laisvę,vėliau ir visi kiti,o likusius dvimetrinius torpedas jaunesni banditai sulaužė ir išvarė į ožyną.Tiesa tuo metu ir riaušės buvo kito lygio.Niekas neskelbė,kad per Daškinių ir Daktarų- konfliktą kalėjime 7 vyrai buvo nužudyti,ir tai per vieną naktį.

Konservatorių laukia lygiai tas pats likimas.Degutienės su Kubiliumi nebėra.Aišku ir Stasys Jakeliūnas išvyko į Europarlamentą,todėl Vitas Vasiliauskas gali būti ramus,bet ir pats Vitas bus pakeistas Gitano nurodymu.Vitas neprieštaraus.Viskas tik dėl šventos ramybės.

Pranckietis liks savo vietoje.Kirkilas pasitenkins jo pavaduotojo statusu.Tvarkiečiai su Lenkais įsijungs į daugumos koaliciją.Mainais už tai Šalčininkų rajono keliai bus tvarkomi pirmenybine teise.Seimo mažiukams socialdarbiečiams su tvarkiečiais kito kelio ir nėra.

Tuo tarpu artimiausiais mėnesiais matysime MG Baltic sukurtos naujos Armonaitės su Šimašiumi vedamos Laisvės Partijos plėtimasi.Tai iš korupcija gautų kontraktų sukurta partija vienam tikslui.Korupcijai.O visi pedeąstrų mitingai tai tik eilinė pakazūha.

Kad jau nebėra niekam įdomu tie kmynų mitingai,visi jau pamatę tos laisvosios europos.o prie Gitano Nausėdos išmintingos politikos rusai jau nebepuls,padidės eksportas-importas iš Baltarusijos,Rusijos,gal ir Lavrovas prieš Kalėdas apsilankys Vilniuje,o tada bus galima pakalbėti ir apie išstojimą iš NATO.Jei Juknevičienė su Kubiliumi nebūtų buvę išrinkti į Europarlementą tai Seime bliautų,kad Nausėdos kampaniją finansavo Kremlius.

Kita vertus,o kam mums NATO.Jeigu Rusija pasiūlys pigias dujas,kurias galima bus tiekti į mūsų suskystintų dujų geldą Klaipėdoje,žiūrėk ir Žemaitija atsigaus,ir fūristams nebereikės važinėti į Lenkiją pasipildyti dujomis ir kokį normalesnį nacionalinį Lietuviško kapitalo banką susikursime,tik prieš tai reikia išvaikyti korumpuotų žurnalistų gaujas.

Reikia užsiimti su registrų centru rimtai.Nemokamai imdami neviešą informaciją žurnalistai ta informacija prekiauja.Kas pasiūlo tam ir parduoda.Reikia sužlugdyti konkurentą pasamdai žurnalistą.Jis kaip žurnalistų sąjungos narys susiurbia informaciją iš registrų centro,aišku kyšiu pasidalina su žurnalistų sąjungos vadais Vidu Mačiuliu ir Dainiumi Radzevičium ir tu gali gyventi ramiai nerūpestingai.

Metas pradėti skaičiuoti.Valstybė išleidžia dešimtis milijonų eurų bereikšmėm bylom,kai žmonės tampomi po teismus praranda verslus,tada jiems mokamos kompensacijos,juos reikia išlaikyti,transportas,prokurorų,teisėjų,niekam tikusių valstybinių advokatų paslaugos.

Ar tik ne metas valstybei sumažinti 40% teisėsaugos srityje dirbančių darbuotojų skaičių įskaitant ir teisėjus.Vistiek darbo jiems nėra,nes biurokratinis aparatas išsipūtęs kai lietuvių milijonas jau užsienyje.O tai jau kas trečias darbingo amžiaus pilietis,nes į gyventojus įsiskaičiuoja ir vaikai,kūdikiai,pensininkai,kaliniai,ligoniai.

Ramūnas ir Gitanas dabar priklausomi vienas nuo kito.Jei ne Valstiečių remiamumas kažin ar Gitanas dar būtų nugalėjęs Lietuvos Prezidento rinkimuose,o jei ir būtų tai tik kelių procentų persvara.Jeigu Gitanas sugalvos,kad Šimonytė kaip premjerė jam tinkamesnis variantas OK.Tada bus skandalai po skandalo,tik klausimas,o kas toliau finansuos milijonus kainuosiančią Šimonytės rinkimų kampaniją.Ar Lietuva gali sau leisti švaistyti pinigus išankstiniams Seimo rinkimams ?

Sintetiniai žmonės

Palaukit tuoj prasidės rimti dalykai.Tie kas nusiteikę kovot del teisės valdyti visą informaciją apie jus mes didelius resursus.Prižiūrėtojais bus įdarbinami buvę bankininkai,IT specialistai gebantys dirbti su Big Data.Paimkime tokią Laisvės Partiją.Jaunimas prabalsuos,kad patektų jie į Seimą.Tada Laisvės Partija priims istatymą leidžiantį čipuoti žmones.Čia kažkas sakėt kad netiesa,kai sakiau,kad po Gitano išrinkimo prezidentu bus įvestas kelių ir nekilnojamo turto mokestis.Tai ar ne nuo naujųjų metų jis įsigalios su tikslu 1000 eurų per metus.

Už 5 metų visi mes būsime čipuojami.Po pirštu bus įsodintas implantas-mikroschema.O kaip tu valdysi kitaip žmones.Pabandykite padaryti didesnį nei 5000 eurų pervedimą.Tuoj banko sąskaita bus užšaldyta ir turėsite teikti paaiškinimus iš kur pinigai,ir kaip juos uždirbote.Jūs privalėsite atskleisti savo klientus,o jūsų pokalbių bus pasiklausoma,kad būtų galima išsiaiškinti jūsų verslo modelį.Tada staiga pamatysite,kad jūsų klientai išeina kitur,staiga įsikuria įmonė,kurioje visi jūsų klientai,kontaktai,tiekėjai.

Norint kontroliuot grupes žmonių,čipuotų žmonių bus sukuriami visokie piknikai,kur tokie žmonės dalintųsi vieni su kitais savo patyrimais išgyvenimais.Iki 2030 metų,mes kaip vakarų civilizacijos dalis pasieksime tokį lygį kai dirbtinis intelektas algoritmų pagalba sąveikaus su mūsų smegenimis ir mes jau būsime pusiau žmonės-kompiuteriai.Mūsų seneliai pagal informacijos apdirbimą ir smegenų tūrį buvo ir labiau protiškai atsilikę,mažiau išsilavinę,su prastesne mityba,tiesiog mes evoliucionuojame.Mums baudžiamasias .administracines bausmes skirs kompiuterinė sistema.Tam bus sukurta technologija paremta balais.

Viskas prasidės nuo pačių mažiausių.Bus nusprendžiama iš kurios šeimos atimti vaiką,ir kuriai šeimai tą vaiką perduoti.Kai kurios moterys atliks tik surogatinį vaidmenį.Kiekvienas kūdikis užaugs ir taps mama ir tėčiu.Bus siekiama sutrumpinti šį periodą iki broilerinio 
16 metų tipo.Žinot kaip viščiukus per keletą savaičių užaugina ir paverčia mėsingais hibridais.Taip bus ir su mūsų tauta ir visą šitą procesą valdo žydai.Jų interesus Seime atstovauja Emanuelis Zingeris.Jie visi Seiman patenka pagal partinius sąrašus.

Robotizuoti žmoniją reikia pradėti nuo vaikų,bet suaugusius robotizuoti sunkiau.Tam buvo pasitelkti psichiatrai ir IT programuotojai ir buvo sukurtas Feisbukas.Jūs visi esate priklausomi nuo feisbuko.Toks ir buvo tikslas.Pabandykite ilgiau pagyventi be feisbuko,be interneto,kompiuterio.Kiekvienas kompiuteris turi savo IP ,pagal kurį jus galima sekti ir kontroliuoti.Kai jūs nusileidžiate Londono Stanstedo oro uoste,jūs pridedate savo biometrinį pasą tada turite žiūrėti į kamerą ir kompiuterinė sistema nuskaičiuoja jus pagal rainelės formą ir tada jums atsiveria varteliai.

Kai žydų kontroliuojamos korporacijos pateks į jūsų smegenis ir galės stebėti ir prognozuoti jūsų elgesį sekantis žingsnis bus virtualiai patekti į jūsų kūną.Tam tikslui jau dabar tarnauja bluetooth ir google akiniai,apple laikrodžiai jums sukuria virtualią realybę.Iš esmės tai elektroninės tatuiruotės,kurių pagrindu jūs esate identifikuojamas.

Ir dabar pasakysiu,kaip su tuo susijęs yra Andrius Kubilius.Pirma jis kaip ir Rasa Juknevičienė,Dalia Grybauskaitė yra slaptos masonų ložės nariai.Kubiliaus sūnus yra Google vadovas Lietuvoje.Tai reiškia,kad Andrius Kubilius gali gauti informaciją apie kiekvieną iš jūsų,ir ją valdyti savo poreikiams tenkinti.Kubilius kaip ir visi konservatoriai dirba Švedams,o Švedija grimzta.Iš pažangios visuomenės ir rojaus žemėje prisileidusi begalybę afrikiečių,musolmonų šalis tapo nesaugi su getais,o vietos vyrai pralaimi kovą dėl moterų prieš musolmonuų ir afrikos vyrus.

Pamirškit karingųjų vikingų genus.Skandinavų DNR jau pasikeitė ir skandinavai tapo betapederąstinių metroseksualų vyrų planktonu.Islandai yra vienintelė skandinavų tauta,kurie dar išlaikė tikrą šiaurietišką temparamentą.

Google grupė,Amazon padarė Alphabet projektą pagal kurį daugumos pasaulio vyriausybės moka milžiniškus pinigus už naudojimasi jų tiekiamu cloud servisu.Lietuviškai tai turėtų vadintis debesijos paslaugomis,kai milžiniški informacijos srautai yra perkeliami į debesijos serverius saugoti visame pasaulyje ir Lietuvos Teisėsauga slepia informaciją ,kokius didžiulius pinigus Lietuva moka už teisę naudotis Google debesijos paslaugomis,kur Andriaus Kubiliaus sūnus kontroliuoja visus Lietuvos informacinius procesus.

Iki 2030 metų visų 12-18 mečių Lietuvių smegenys skaitmeninių technologijų pagalba bus pajungtos į google cloud sistemą.

Šitie žmonės žino,kada biržų indeksai kris žemyn,nes būtent šitie jie patys ir nusprendžia,kada reikia dirbtinai sukelti kainas,ir kada sukeltą burbulą susprogdinti.Britanijoj stoja statybos,JAV stoja kontraktai,reiškia krizė jau nebe už kalnų.O tada ateis žiema ir vėl 2008 metų pasikartojimas,kai Rokiškio rajono nuošaliose sodybose buvo rastos mirusios nuo bado senos močiutės,o jų sulaukėję šunys apgraužę savo šeimininkus išbėgo miškan,kur susikryžmino su vilkais.

Konservatoriai žino skriptą,visus slaptažodžius,kurie užrakina ir atrakina nuosprendžius,nutraukia arba atnaujina bylas ir Gitanas Nausėda yra tik įrankis.Jeigu jis jiems nepaklus,laukia karas.Ramūnas su Gitanu,ir konservatoriai su liberalais,žemaitaičiais ir kirkilais prieš juos.