Kazimieras Juraitis: Palaikykime Prezidentą Gitaną Nausėdą!

Autorius: Kazimieras Juraitis Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-06-17 13:41:38, skaitė 282, komentavo 2

Kazimieras Juraitis: Palaikykime Prezidentą Gitaną Nausėdą!

Debatuose su Ingrida Šimonyte Daukanto aikštėje Gitanas Nausėda pasisakė už tai, kad minimalus atlyginimas augtų kartu su vidutiniu atlyginimu, o pensijos Lietuvoje pasiektų Europos Sąjungos lygį. Jis pabrėžė, kad kalba kaip ekonomistas, tuo veikiausiai norėdamas pabrėžti, kad toks siekis yra realus.

Manytume, kad tokie siekiai buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl Gitaną Nausėdą palaikė apie trys ketvirtadaliai Lietuvos piliečių, atiduodami už jį savo balsus.

Pagrindinis kiekvienos valstybės turinys yra jos žmonės. Visa kita – teritorijos, sienos, muitai, pinigai ir kt. – yra instrumentai, naudojami valstybės piliečių patogiam gyvenimui sukurti.

Psichologai tvirtina, kad iš Lietuvos žmonės bėga pirmiausia dėl nepakenčiamo psichloginio klimato. dėl neteisybės. Teisingumo atstatymas – taip pat Gitano Nausėdos siekis. Taigi turime Prezidentą, kuris siekia tų pačių tikslų, kaip ir mes. O ar reikia Prezidentui Gitanui Nausėdai palaikymo, jeigu jį ir taip išrinko absoliuti dauguma rinkėjų?

Atsakome:

Prezidentą išrinko ne politinės partijos, o Lietuvos žmonės.

Partijos gi nesuinteresuotos tokių Prezidento siekių įgyvendinimu. Nes pažadai padidinti pensijas ir minimalius atlyginimus – nuolatinis visų partijų arkliukas. Jeigu bazinė pensija būtų "pririšta" bent jau prie oficialios skurdo ribos, o minimalus atlyginimas prie vidutinio, partijos netektų pagrindinio populistinio instrumento, kuriuo manipuliuojant, per kiekvienus rinkimus nuolat apgaudinėjami Lietuvos žmonės.

Todėl prognozuojame, kad partijos tokius naujojo Prezidento siekius bandys nukanalizuoti. Kad taip neįvyktų, būtinas masiškas tokių tikslų palaikymas organizacijų ir judėjimų lygmeniu.

Apie tai, apie šiuos Prezidento Gitano Nausėdos siekius, ir kviečiame telktis.