Atskleista, kad Vytautas Landsbergis tautos patriarchavimo srityje jau turi stiprią pamainą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/atskle... 2019-06-19 13:00:10, skaitė 299, komentavo 3

Atskleista, kad Vytautas Landsbergis tautos patriarchavimo srityje  jau turi stiprią pamainą

Melagė ir savo biografijos klastotoja, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, atkakli Lietuvos nepriklausomybės priešininkė (kolaborantė), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje, NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė, taip pat dainininkė bei šokėja bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidas, Lietuvos pokario partizanų nusikalstamų veikų atskleidėja prezidentė Dalia Grybauskaitė – būsima tautos patriarchė. Nuotr. prezidentas.lt

Birželio 18 d. LRTDELFI laidoje „Dienos tema“ buvo apsvarstyta svarbiausia Lietuvos politinė aktualija – ką darys prezidentė Dalia Grybauskaitė, kai jos kadencija liepos 12 d. baigsis?

„Ji jau perskaitė paskutinį metinį pranešimą Seime, o ketvirtadienį išvyksta į Briuselį – Europos Vadovų Tarybos susitikimą. Ir dabar vis netyla kalbos, kokia veikla ji užsiims, koks postas galėtų jai tikti, ar ji liks Lietuvoje, ar čia jos lygio politikui per mažai erdvės“, - svarsto LRTDELFI drauge su politikos mokslininkais ir specialistais.

Manoma, kad tokio lygio politikei, kokia yra D. Grybauskaitė, sunku būtų rasti i savęs vertą užsiėmimą Lietuvoje, nebent vėl po penkerių metų eitų prezidentauti.

Pašnekovai priminė, kad dabartinės prezidentės nuveikti darbai labai reikšmingi – pirmiausia žmonės vertina jos kova už skaidrumą ir teisėsaugos skaidrinimą, o tarptautinėje plotmėje užtarnautas milžiniškas autoritetas.

Pripažinta, kad D. Grybauskaitė būdama tautos autoritetu (panašiai kaip patriarchas Vytautas Landsbergis) anksčiau ar vėliau puikuosis „patriarcho statusu“ ir turės galimybę komentuoti Lietuvos politinius įvykius ir veikėjus.

Mokesčių mokėtojų išlaikomos, ilgą laiką atvirai Žmonių partijai dirbančios bei iš komercinės reklamos prisiduriančios LRTDELFI laidą-šedevrą žiūrėkite čia: