Fake ekologijų era

Autorius: Lidžita Kolosauskaitė Šaltinis: https://lidzita.lt/fake-ekolog... 2019-06-22 09:23:36, skaitė 203, komentavo 1

Fake ekologijų era

Jei kažkas galės uždirbti iš jūsų kvailumo, tai taip ir padarys. Ir čia nieko asmeniško, tiesiog kapitalizmas.

Kas gali paaiškinti, kodėl masiškai kertant medžius tampa itin populiaru visokie popieriniai ir mediniai daiktai kaip neva geresnė alternatyva plastikui?

Arba kas gali paaiškinti, kodėl jūs skatinami įsigyti elektromobilį, nepaisant to, kiek teršalų išmetama į aplinką jį gaminant?

Kas gali paaiškinti, kaip suderinamas trumpas daiktų, ypač elektros technikos, tarnavimo laikas ir gamtos apsauga?

Kas gali paaiškinti, kaip nuolatinis ekonomikos augimas, o dar konkrečiau – vartojimas, gali nekenkti aplinkai?

Aš manau, kad tų paaiškinimų tiesiog nėra. O fake ekologija tėra dar vienas būdas pasipelnyti iš lengvatikių. Norite būti ekologiškas ir atsakingas? Še Jums tris kartus brangesnę morkytę, augusią lysvėje greta tos, triskart pigesnės. Bet ši gi ekologiška. 

Norite pasipuikuoti prieš draugus ir pažįstamus? Še Jums popierinis maišelis, ir visai nesvarbu, kad dėl jo teko nukirsti medį, kurio, aišku, niekas neatsodins.

Norite būti modernus ir parodyti savo statusą? Įsigykite elektromobilį, kurio gamybos metu į aplinką išmestos toksiškos medžiagos.

Na ir apskritai – nusiskuskite veją, iškirskit medžius, prigaminkite tonas atliekų , nuvažiuokite bei nuskriskite daugybes kilometrų ir būkite ekologiški. Nes iš esmės tai nei kas žino, kas ta ekologija, nei kam įdomu. Tiesiog visi nori būti madingi.