Į pagalbą LGBT bendruomenei propaguojant homoseksualius lytinius santykius (Tekstą leidžiama skaityti tik sulaukus 16 metų)

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-24 12:34:51, skaitė 486, komentavo 4

Į pagalbą LGBT bendruomenei propaguojant homoseksualius lytinius santykius (Tekstą leidžiama skaityti tik sulaukus 16 metų)

PEDERADAS - toks gražus nieko nežeidžiantis lietuviškas naujadaras.

Jį pavartojes ėLėRTė portale buvau facebūke LGBT-istų užblokuotas septyniom parom. Todėl esu piktas. Labai piktas. Jaučiuosi turįs pareigą Lietuvių kalbos komisijai pasiūlyti lietuviškų žodžių LGBT-istams vietoje visokių užsienietiškų ir tarptautinių.

Kaip antai:

- VIŠTGAIDIS. Senobinis lietuvių vartojamas žodis gimęs amžių glūdumoje. Vartokite ir naudokite. Pagal paskirtį.

Kadangi LGBT bendruomenė nėra vienalytė - prašysiu profesoriaus Vytauto Mizaro detalesnių paaiškinimų. Profesorius prisimena karinius paradus Raudonojoje aikštėje tarybiniais metais? Primenu kaip visakas vyko.

Maskva. Raudonoji Aikštė. Mauzoliejus su išdžiovintu Uljanovo kūnu. Prie Kremliaus tvoros kažkur po betoniniais blokais pakastas ir gruzinas Džiugašvilis.

Paradą pradeda RAKETNYJE VOISKĄ STRATEGYČĖSKOGO NAZNAČENYJĄ. Paskui rieda TANKOVYJE VOISKĄ. Virš Kremliaus tribūnų praskrenda VVS. VOENNO VOSDŪŠNYJE SYLY....

Tokiu pačiu stilimi galėtų būti rengiamas ir transliuojamas LGBT pederadas.

LGBT nariai nesidrovėkit. Pasakokit daugiau. Diktorius komentuoja:

- Štai pasirodo džiūgaujanti ir kryštaujanti LGBT pederado kolona. Ją veda gausiausia LGBT visuomenės dalis - aktyvūs pederastai. Jie plačiai šypsosi ir rodo visokius gestus žiūrovams. Jų išskirtinumas yra patepti lytinį organą kremu prieš kišant į išangę.

- Antrą LGBT visuomenės dalį atstovauja pasyvių pederastų kolona. Jie irgi žiūrovus sveikina šypsenomis ir gestais. Jų išskirtinumas - tepti išangę vazelinu. Kadangi tiesioji žarna nesudrėksta pati. Reikia drėkinti dirbtinai.

- Trečioje eisenos dalyje žygiuoja lesbės. Seksas moteris su moterimi.

- Ketvirta ir penkta dalis tai transai. Dviejų rūšių. Vyrai kurie persirengę moteriškais rūbais. Kai kuriems peniai nupjauti operacinėse ir toje vietoje suformuotos vaginos. Ir moterys kurioms vietoje vaginų prisiūti peniai.

Visi džiaugsmingai mojuoja balionėliais ir kitokiais sekso reikmenimis...

Gal kur suklydau gal ką sumaišiau. Prašau atleisti. Nesu specialistas. Tik bandau išsiaiškinti ir kitiems paaiškinti.

Tarybiniais laikais pederasai važiuodavo į mytus į Rygą. Ir kad atpažintų vienas kitą jie pasipuošdavo baltais šalikėliais.

Šiandien LGBT bendruomenė galėtų irgi galėtų dėvėti skiriamuosius ženklus;

- Vienokius aktyvūs pederastai kitokius pasyvūs. Lesbės irgi su savo ženkliukais.

Tada būt lengviau ir aplinkiniams suprasti kas per asmuo prieš jus. Arba sakykim norėsit pabandyti seksą su pasyviu pederasu.  Nu va užeis toks noras. O kaip jį minioje surasti? Kaip kasdieniniame gyvenime surasti pasyvų pederastą?

Galėtų segėti auskarą dešinėje ausyje. Kreipiantis nebūtų nesusipratimų...

Ketvirtą kartą Lietuvoje vykusios lesbiečių, gėjų, biseksualų ir translyčių asmenų (LGBT) eitynės buvo panašios į šventę.

BET! Nors pats profesorius atskiria LGBT narius pagal lytinių santykių būdą - visuomenę atkreipiančią dėmėsį į LGBT narių lytinių santykių būdą - profesorius įvardina turinčius psichologinių problemų...

„Jeigu tam tikra visuomenės ar politikų dalis, išgirdusi žodį gėjus, lesbietė ar transseksualas, pradeda galvoti apie lytinius santykius, tai yra jų psichologinė problema“, – sako Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto profesorius Vytautas Mizaras.

Anot jo, LGBT bendruomenės diskriminacija pažeidžia Konstituciją.

Ukrainos pederado priešininkas laikydamas plakatą su užrašu "apginkime vaikus nuo pederasų"  sako:

- " mes ne prieš žmones. Mes prieš jų daromas nuodėmes"