Lietuviškos reklamos mįslės - ką šie kitos lyties išvaizdą mėgdžiojantys veikėjai bando mums pranešti?

Autorius: Rasa Čepaitienė Šaltinis: https://www.facebook.com/rasa.... 2019-06-26 03:32:24, skaitė 303, komentavo 1

Lietuviškos reklamos mįslės - ką šie kitos lyties išvaizdą mėgdžiojantys veikėjai bando mums pranešti?

Čia kas tie "heiteriai" (ir dar kabutėse)? Ką šie kitos lyties išvaizdą mėgdžiojantys veikėjai bando mums pranešti?

Bet rimtai, bandau suprast. Dabar atseit yra "heiterių" (kurie heitina ką ir dėl ko?) sezonas? Ta prasme juos galima medžioti arba jų, kaip erkių, saugotis? Kokios šio sezono chronologinės ribos, kas jį skelbia ir atšaukia? O tai ką heiteriai (ar jų medžiotojai?) veikia kitais metų laikais? Ir kam reikia žvalumo - kad juos (ką?) vaikytumeis, ar kad nuo jų bėgtum? Ir kuo čia dėtas cukrum pertekęs troškulio nemalšinantis gėrimas? 

Kas nors padėkit išsiaiškint... Help! Hilfe! Au secours!

Komentatoriai pabandė padėti:

Vytautas Jankauskas Visais laikais buvo paauglių maištautojų.(Hipiai, pankai, dykūnai ir kit). Tik dar nebuvo lyčių transformuotojų. Patogi terpė jaunas sielas paversti belytėmis ir naudoti jas kaip lytinio potraukio tenkinimo mėsa...

Domininkas Burba Neapykantininkai. Man tai atrodo, kad niekinantys bet kokią kitą poziciją ir neduokdie turintys valdžią bei gaļią. Užkalnis, Ramanauskas, Nž brolija.

Simas Arlauskas Reklamos esmė yra tokia: kadangi reklamuojamą sveikatai kenksmingą myžalą gali gerti tik nesąmoningi, tai šia reklama yra perduodama šio myžalo vartotojams būti nesąmoningais ir saugotis sąmoningų ... visiškai leftistinis reklamos kontekstas, beje panaudojant tam ir genderizmo elementus.

Gintautas Jansevičius Pradžiamokslis į nužmo gėj imą.