Grėsmė Lietuvai didėja: vis labiau agresyvėjanti Rusija nutarė Lietuvą atakuoti vizomis

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/gresme... 2019-06-26 10:52:13, skaitė 1137, komentavo 9

Grėsmė Lietuvai didėja: vis labiau agresyvėjanti Rusija nutarė Lietuvą atakuoti vizomis

Kaliningradas - Kionigsbergas - Karaliaučius

Rusija toliau tęsia hidrohibridinį karą prieš Lietuvą. Mūsų šalies žiniasklaida cituoja Rusijos žiniasklaidą, kad nuo liepos Europos Sąjungos piliečiams bus galima paprasčiau ir nemokamai keliauti į Kaliningradą – esą reikės tik išsiimti elektroninę vizą.

Lietuvos propagandos specialistai iš karto visuomenę perspėjo apie grėsmes ir atskleidė tikruosius Rusijos kėslus – ši teroristinė valstybė tikisi, kad bendrija suteiks tokias pačias galimybes jos piliečiams, o specialiosios Kremliaus tarnybos dar aktyviau užsiims verbavimu.

Žinomi Lietuvos grėsmių žinovai perspėja, kad kol vieni Rusijoje bando pritraukti turistų, kiti juos mato kaip galimus šnipus.

Valstybės saugumo departamentas jau ne kartą piliečius yra perspėjęs, kad Rusijos tarnybos domisi vykstančiais į Rusiją, bando juos verbuoti, neretai šantažu.

Apie naujausius Rusijos kėslus birželio 24 d. valstybės finansuojamo ir iš komercinės reklamos neteisėtai prisiduriančio LRTDELFI laidoje „Panorama“ papasakojo VU TSPMI lektorius Vytis Jurkonis bei Žmonių partijos atstovas Laurynas Kasčiūnas.