Jėzaus Kristaus rasinė ir kultūrinė kilmė

Autorius: Antirasistas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-27 09:39:14, skaitė 211, komentavo 4

Jėzaus Kristaus rasinė ir kultūrinė kilmė

Jėzus Kristus buvo ne baltas, nors europiečiai visada jį atvaizdavo ar nudažė kaukazo bruožais ...

Visų pirma, atidžiai perskaitę Bibliją pastebėsite, kad daugelis terminų ir pavadinimų yra afrikietiški. Pavyzdžiui, Jėzaus Kristaus genealogijos įrodymai rodo, kad Viešpats buvo Afrikos kilmės. Pirmajame Mato poskyryje parašyta, kad Jėzaus protėviai buvo Tamaaro ir Rachabo palikuonys iš Kanaano, kuris pats buvo Kamo sūnus. Bet Chamas buvo juodas. Kita vertus, Danieliuje ir Apreiškimuose parašyta, kad Jėzui yra bronzos rankos ir kojos. Bronza yra arčiausia nuo juodos odos nei balta oda.

Viskas rodo, kad Afrika yra geografinė erdvė, kurioje vyksta įvykiai, apie kuriuos kalba Biblija. Jie yra tikri juodi, kurie elgiasi afrikiečiuose ir daro viską Afrikos mada. Pvz., Biblijoje parašyta, kad Jėzus kalbėjo palyginimais. Europiečiai nekalbasi palyginimais. Afrikiečiai tai daro.

Tada, jei analizuojame veiksnius, kurie kelia iššūkį tradiciniam Madonos ir kūdikio Jėzaus suvokimui, mes iš karto suprantame, kad Jėzus nebuvo gimęs Europoje. Pavyzdžiui, Matthew 2: 3 į 15 ir HOSSE 11: 1, mes galime skaityti: „Iš Egipto aš pašauksiu savo sūnų“?

Tai garsi vieta, kurioje Juozapas ir Marija stengiasi paslėpti Jėzų, naujagimį, užkirsti kelią karaliui Erodui jį užmušti. Ir būtų sunku patikėti, kad dieviškoji šeima buvo baltos ir kad ji buvo paslėpta toje šalyje, kurioje gyvena juodi žmonės. Jei Marija, Juozapas ir kūdikis Jėzus būtų baltos, tai būtų buvę labai lengva, nes tas, kuris to ieškojo, buvo tuo metu galingiausias imperatorius. Tai nebuvo taip. Egiptas yra Afrikoje, o Jėzaus Kristaus gimimo metu Egiptas buvo apgyvendintas juodais, kaip liudijo istorikas Herodotas: "Jie turi sudegusią odą, plokščią nosį ir plaukus frizzy Arabai okupavo Afriką tik islamo ekspansijos sistemoje 639 AD ".

Pastaba: Justinianas Didysis, 527 Romos imperatorius į 565, perskaičiuotas į krikščionybę, savo rūmuose parodė tapybą, kurioje buvo Jėzaus paveikslas, nudažytas pagal juodus bruožus ir garbanus plaukus (skaityti „The Kembridžo enciklopedijakuris pristato Jėzų kaip Juodąją, su mišriomis veido spalvomis, kaip šiandien etiopai ar Trinidadai).