Ingrida Adamonienė. Nepakliūkite valstybės “šakalams” į rankas - jie dirba be pasigailėjimo, kaip naciai!

Autorius: Ingrida Adamonienė Šaltinis: https://www.facebook.com/ingri... 2019-06-28 17:57:20, skaitė 368, komentavo 1

Ingrida Adamonienė. Nepakliūkite valstybės “šakalams” į rankas - jie dirba be pasigailėjimo, kaip naciai!

Lauros vaikai tik po pusės metų buvo išgelbėti iš vaikų grobikų letenų

Džiaugiamės kartu su mama Laura, kurios du nuostabūs berniukai jau grįžo į šeimą! Dar istorija nesibaigia, nes kažkodėl “tarnybos” nusprendė, kad broliukams geriau augti atskirai ir mažasis 4 metų vaikiukas patikėtas tėčiui, kuriam ... uždrausta net bendrauti su vyresnėliu (vyksta ikiteisminis tyrimas)!

Vyksta tėvų skyrybos, nes Laura nebenoriu gyventi su tokiu vyru ir vaikų tėvu...

Su Laura susipažinau filmuojantis Astos Stašaitytės-Masalskienės laidoje "Yra kaip yra", kuri buvo skirta temai apie naująjį vaikų atiminėjimo įstatymą. Ten persirengimo kambaryje pamačiau verkiančią Laurą ir supratau, kad ji ir jos mažyliai - auka šios nelegalios vaikų prekybos sistemos. Stebėjau ją ir užkalbinau, vėliau negalėjau jos pamiršti ir gavusi kontaktus išklausinėjau visą jos šeimos istoriją. Faktai šokiravo ir negalėjau "suvesti galų”, todėl nusprendžiau pagelbėti.

Taigi, drąsiai turiu teisę teigti, jog mūsų valstybėje valstybinės ir privačios institucijos dalyvauja socialiai pažeidžiamesnių šeimų tetorizme, vaikų atiminėjime ir tikrai iš jų pagalbos net su žiburiu negausite!

Mes kvietėmės į pagalbą du stiprius šeimos advokatus, asociaciją “Vardan šeimos”, Seimo narį Mindaugą Puidoką, Seimo žmogaus teisių komitetą (beje iš jo JOKS atsakymas negautas iki dabar, nors visa byla advokatų nusiųsta dar sausio viduryje!), į Žiobienę ir Kukuraitį (anas irgi neturi kada atsakyti iki dabar nuo sausio vidurio!), katalikiškų šeimų asociaciją (tyla irgi iš bažnyčios!). Žiobieneės institucija irgi sugebėjo atsakyti gegužės gale berods - nuo sausio vidurio! Ir juk tai kalba apie atimtus vaikus!

Labiausiai padeėjo mūsų advokatai ir žiniasklaida, asociacija "Vardan šeimos"! Tik po piketo ir žurnalistų, asociacijos įsikišimo “ledai pajudėjo” ir pasak VTAT Talalienės - “girtuoklė” ir į Minesotos programą stumiama (ir komisijos ten nepriimama!) mama tapo jau nebe “pavojus” savo nuosaviems vaikams! Beje, mamai taip ir nebuvo pareikšti JOKIE kaltinimai ar problemos dėl ko ji negali auginti vaikučių!!! Jokie!!! Bet vaikai buvo neteisėtai paimti ir neatiduodami pusę metų!

Taigi, šios dienos buvo skirtos pramogoms - VAIKAMS! Daug pramogavom ir dūkom, kad užsimirštų tas košmaras globos namuose ir pas neaiškią globėją, atskyrus broliukus pusei metų net vienas nuo kito!

O kokie nuostabūs berniukai! Vyresnelis kaip rūpinasi mažuoju, mat mažyliui dar sunku... LABAI LABAI trūksta mamos, kurią mato tik kas antrą savaitgalį ir tai su tėvo “terorizmu” trumpinant pasimatymus su mama...

Taigi, “darbas” dar nebaigtas, bet tikime kad viskas bus gerai ir mažylis grįš pas mamą ir broliuką!

Žinau tik vieną - jeigu kas nors dar nori padiskutuoti tema, kaip Lietuva “myli” savo vaikus ... kreipkitės! Pasiūlymas: nepakliūkite valstybės “šakalams” į rankas - jie dirba be pasigailėjimo, kaip naciai!

DIDELIS AČIŪ advokatams Rūta Visočnik ir Domui Pakėnas, asociacijai "Vardan šeimos" ir Editai Raščiauskaitei Morkūnienei, Viktorui Jašinskui, Laimonui Kairiūkščiui ir Kristinai Kairiūkštienei, Ievai Brukienei, Astai Stašaitytei-Masalskienei ir jos komandai, Mindaugui Puidokui, Lauros mamai ir draugams, bei visiems prisidėjusiems mano pažįstamiems (šlaikysiu juos inkognito, jei prireiktų ateičiai!).

Ir ačiū palaikiusiems mane, nes kad žinotumėt, kokia žiauri ir savanaudiška, dviveidška dalis mūsų visuomenės... Teko dalį “draugų” blokuoti, kad prišų šiam nelengvam kelyje būtų mažiau.

Ir pabaigai, kad žinotumėt, kaip graudžiai juokingai po šios istorijos man skamba visos LT socialinės reklamos, o ypač ta, apie “atlyginimus vokeliuose” ir kreipimąsi apie tai... Jūs norit, kad AŠ po viso to ką mačiau ir girdėjau, su kuo kovojom mamos Lauros ir jos mažylių istorijoje, patikėčiau, jog LT kovojama su korupcija?.. Nejuokinkit ir saugokit savo vaikus!