Putinas pakvietė Trampą į Pergalės 75-metį Maskvoje

Autorius: Anno Šaltinis: https://topwar.ru/159533-v-ssh... 2019-06-29 07:56:21, skaitė 170, komentavo 0

Putinas pakvietė Trampą į Pergalės 75-metį Maskvoje

Rusijos ir Amerikos delegacijos, taip pat didžiausios pasaulio MIP komentuoja Vladimiro Putino ir Donaldo Trumpo susitikimą G-20 aukščiausiojo lygio susitikime. Primename, kad aukščiausiojo lygio susitikimas vyksta Osakoje, Japonijoje, kuri laikoma kylančios saulės šalies verslo centru.

Rusijos delegacijos atstovas, Jurijus Ušakovas, papasakojo apie kai kurias pokalbio tarp dviejų prezidentų detales. Pasak Ušakovo, Vladimiras Putinas pakvietė Trampą ir Amerikos delegaciją į 75-ąsias Didžiojo Tėvynės karo pergalės šventimą Maskvoje.

Jurijus Ušakovas: "Donaldas Trumpas labai teigiamai reagavo į kvietimą."

Taip pat, Jurijus Ušakovas pridūrė, kad vyko diskusija apie šalių nuostolius Antrojo pasaulinio karo metu. Pasak Rusijos prezidento padėjėjo, Trumpas pažymėjo „tarybinės liaudies indėlį į pergalę prieš nacizmą“.

Amerikoniškos žiniasklaidos priemonės, valdomos demokratų partijos, komentuodamos šias Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino derybų detales, jie pareiškė, kad „Putinas "užkalbėjo" Trampą“. Amerikos politologų medžiagoje, kuri išsiskiria aštria ne tik prezidento V. Putino, bet ir prezidento Trampo kritika, teigiama, kad „Trampas yra įtakojamas Rusijos vadovo“. Tai nėra pirmasis tokio pobūdžio vertinimas, išplaukiantis iš tokios rūšies ekspertų.

Taip pat buvo pridurta, kad jei Trampas priims Putino kvietimą dalyvauti kariniame parade Maskvoje, jis „gali tuo tik palaikyti Rusijos agresyvius veiksmus“.

P.S. Donaldas Trampas susitikimų salėje pasirodė šiek tiek anksčiau nei Rusijos lyderis. Kai įėjo Putinas, Trumpas sutiko jį taip, lyg jei jie labai seniai yra pažįstami ir yra beveik geriausi draugai.