Koncertas „Ačiū – už 10 metų kartu“ su Rusijos Federacijos valstybės paslaptimi

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/koncer... 2019-06-29 10:01:07, skaitė 426, komentavo 19

Koncertas „Ačiū – už 10 metų kartu“ su Rusijos Federacijos valstybės paslaptimi

Renginio kulminacija. Nuotr. prezidentas.lt

Birželio 28 d. Lietuvos tauta su menininkais priešakyje padėkojo Rusijos Federacijos valstybės paslapčiai, melagei ir savo biografijos klastotojai, atkakliai Lietuvos nepriklausomybės priešininkei (kolaborantei), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje, NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) dukteriai, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanei, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvei bei gerųjų iniciatyvų iniciatorei, taip pat dainininkei bei šokėjai bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidui, Lietuvos pokario partizanų nusikalstamų veikų atskleidėjai, būsimai tautos patriarchei, prezidentei Daliai Grybauskaitei.

Koncerte, skirtame D. Grybauskaitės kadencijos pabaigai, dalyvavo I. Narkutė, D. Montvydas, V. Baumila, Jurga, grupės „Biplan“, „Lemon Joy“ ir daugelis kitų. Koncertas iš S. Daukanto aikštės buvo tiesiogiai transliuotas per valstybės išlaikomą ir iš komercinės reklamos neteisėtai prisiduriantį LRTDELFI.

Koncerto kulminacija – D. Grybauskaitės atsisveikinimo žodis susirinkusiems aikštėje ir visiems Lietuvos žmonėms, tiesiogiai stebėjusiems renginį televizorių, monitorių, planšečių, mobilių telefonų ekranuose.