Kanadoje "tolerancijos" aktyvistai reikalauja nušalinti nedalyvauti iškrypėlių pederade kvietusį kunigą

Autorius: ProPatria.lt Šaltinis: http://www.propatria.lt/2019/0... 2019-06-29 11:30:47, skaitė 181, komentavo 3

Kanadoje

Kanadoje pederastų ir kitų iškrypėlių propagandistai aktyvistai reikalauja, kad arkivyskupas nedelsiant nušalintų kunigą, kuris savo parapijiečius paragino nedalyvauti „Pasididžiavimo mėnesio“ renginiuose.

Šį reikalavimą apimantis laiškas pederastų ir kitų iškrypėlių propagandistų pradėtas platinti po to, kai Kanadoje, Ontarijo provincijoje, kunigas savo parapijiečiams priminė, kad katalikai ir kiti krikščionys neturėtų dalyvauti pederastų ir kitų iškrypėlių psichine negalia pagrįstuose „Pasididžiavimo mėnesio“ renginiuose. 

Kun. Robertas Chisholmas teigė, kad šiuose renginiuose skatinama krikščionių tikėjimui ir moralei priešinga kultūra ir veikimas. Pabrėžta, kad šie renginiai ypač žalingi vaikams. Be to, kun. Robertas Chisholmas parapijiečiams priminė, kad visus šiuos renginius iš jų, kaip mokesčių mokėtojų, lėšų finansuoja ir valdžia.

Į tokį kunigo pasisakymą pederastų ir kitų iškrypėlių propagandistai sureagavo sekmadienį, po Šv. Mišių, šalia kun. R. Chisholmo parapijos bažnyčios surengdami protestą.

Reaguodamas į šį protestą Kingstono arkivyskupas Michaelas Mulhallas atsiribojo nuo kun. R. Chisholmo paraginimo nedalyvauti pederastų ir kitų iškrypėlių propagandistiniuose renginiuose paskelbdamas, kad kunigo pasisakymas buvo „netinkamas“.

Nepaisant arkivyskupo priešiškumo, kun. R. Chrisholmas teigė nematantis priežasties gailėtis dėl savo pasisakymo. "Global News" paklaustas, kodėl paskelbė šį perspėjimą savo paripijiečiams, jis sakė: „Nes kaip ganytojas, aš turiu pareigą užtikrinti savo avelių saugumą.“

Tuomet 276-i pederastų ir kitų iškrypėlių propagandistai kreipėsi į arkivyskupą M. Mulhallą. Kreipimesi reikalaujama, kad arkivyskupas nušalintų į pederastų ir kitų iškrypėlių pederadus neiti parapijiečius kvietusį kunigą. Pederastų ir kitų iškrypėlių teigimu, toks sprendimas reikalingas užtikrinant pederastų ir kitų iškrypėlių „žmogaus teises“. Be to, aiškinama, kad kunigo R. Chisholmo pasisakymas prieštarauja katalikų pareigai priimti ir mylėti visus žmones, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.

Parengta remiantis lifesitenews.com informacija.

Pederastų ir kitų iškrypėlių reklamuotojams primenu, kad pagal krikščionių šventu laikomą literatūrą, kurios pagrindu jie išpažįsta savo tikėjimą - "Senąjį Testamentą", visi pederastai ir zoofilai turi būti viešai nužudomi užmėtant akmenimis prie miesto vartų.

Todėl pederastams ir kitiems iškrypėliams apeliuoti į "krikščionišką moralę", reikalaujant pakęsti jų iškrypimus, yra mažų mažiausiai šizofreniška. O krikščionims sutikti su tokiais reikalavimais - ne tik šizofreniška, bet savižudiška jų pačių religinės dogmos požiūriu, nes taip jie pasmerkia save "amžinoms pragaro kančioms".