Skaitykite ADM ir BK straipsnius įdėmiai ir iki pat galo. Tai jums padės išvengti nuobaudų už nieką

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-29 11:57:26, skaitė 334, komentavo 2

Skaitykite ADM ir BK straipsnius įdėmiai ir iki pat galo. Tai jums padės išvengti nuobaudų už nieką

Skaitykite ADM ir BK straipsnius iki pat galo. Tai jums padės išvengti nuobaudų už nieką.

Pvz:

484 straipsnis. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose

Tekstą skaitome įdėmiai:

(...) neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę užtraukia baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto eurų.(...)

Priėjo policistinės valstybės policininkas prie piliečio, liepė jam pūsti į alkotesterį. Išryškėjus ekrane rezultatams policininkas už promiles jums išrašo baudą. Patenkinti visi? Bet ponuliai. Jei skaitėte iki galo, ten yra "ĮŽEIDŽIANT ŽMOGAUS ORUMĄ IR DOROVĘ".

Jei išgėrėte alkoholio ramiai elgiatės daineles niūniuojate ir neįžeidžiate "žmogaus orumo ir dorovės"- tai jūsų policininkas neturi teisės bausti. Policininkas pildydamas protokolą PRIVALO NURODYTI KAIP JŪS ĮŽEIDĖTE ŽMOGAUS DOROVĘ IR ORUMĄ. Jei protokole tai nenurodyta - nepasirašinėkite.

Šiaip įžeisti "žmogaus orumą ir dorovę" galima būnant ir blaiviam... Ar Lietuvos istorijoje buvo nubaustas blaivus asmuo už žmogaus dorovės ir orumo įžeidimą? Aš negirdėjau. Kaip tai atrodo tas "žmogaus orumo ir dorovės įžeidimas"? Policinikams tai turi būti paaiškinta. Juk deklaruojate apie teisinę valstybę? Kam policininkui promilės jūsų kraujyje, jei jūs įžeidėte "žmogaus orumą ir dorovę?" Tegul išrašo baudą už "žmogaus orumo ir dorovės įžeidimą". Kam jam promilės?

Antras niuansas - iš kur policininkas sužino jog jūs neblaivus ar apsvaigęs? Iš alkoholiometro parodymų. Jei laisva valia nebūtumėte pūtę - policininkas neturėtų įrodymo apie neblaivumą. Neturėtų įrodymo - negalėtų nubausti. Jasna?

Duoti prodymus pprieš save jūs galite tik savo noru niekieno neverčiami. Pūtimas į alkotesterį juk ir yra "parodymų davimas prieš save". tai net ne parodymai o ĮRODYMAI.

LIETUVOS KONSTITUCIJA 31 straipsnis
(...)
Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.
(...)

Turite konstitucinę teisę atsisakyti pūsti į alkotesterį. Tik ta konstitucinė teisė kažkodėl atimta iš vairuotojų numatan už tai BK straipsnį. Bet jūs juk ne vairuotojas? Todėl ir nesitikrinkite nei blaivumo nei apsvaigimo jei to nenorite.

VRM siūlo nustatyti vienodą atsakomybę tiek už kelių transporto priemonės vairavimą esant apsvaigusiam nuo alkoholio, kai nustatomas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, tiek ir už neblaivumo patikrinimo vengimą.

Trečias niuansas.

Asmens tapatybė. Lietuvoje piliečiams nenumatyta nešiotis asmens dokumento. Išrašant baudą reikės parodyti asmens dokumentą su nuotrauką kodais ir gimimo metais... Savo noru pripūsite promilių ir paskui turėsite policininkui įrodyti kas jūs toks. O tas procesas gali vykti toli nuo jūsų seifo kuriame laikote savo pasą...

Todėl geriau siųskite tokį blaivumo tikrintoją mokytis atmintinai Konstitucijos 31 straipsnio. Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius. Nenorite tikrintis - jūsų negali versti tikrintis...

BK 170-2 straipsnis. Jei skaitysite įdėmiai ir iki galo, ten bus "... įsiteisėjusiais Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų sprendimais pripažintiems..."

Galite paminėti įsiteisėjiusius teismo nuosprendžius apie tai kaip TSRS okupavo Lietuvą? Nepamenu nepamenu.. O teisės aktai nesiskaito. Atsispausdinkite A4 formatu tuos aktus ir nusišluostykite. Teisingumą vykdo teismas...

Jei patiko, leidžiu tekstą kopijuoti keisti ir platinti visur ir visais būdais nurodant autorių arba autoryste prisiskirkite sau.

ŽINAI - VADINASI GINKLUOTAS.