Raketą "Sarmat" pirmą kartą parodė pasauliui

Autorius: Anno Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-29 12:14:11, skaitė 449, komentavo 3

Raketą

Parodoje „Armija-2019“ buvo parodyta rusiška sunkioji tarpkontinentinė balistinė raketa „Sarmat“ ir atskleistos jos charakteristikos.

Rusijos hipergarsinė tarpkontinentinė balistinė raketa „Sarmat“, kuri Vakaruose jau buvo pavadinta „Satana-2“, sugebėjo viršyti visus ekspertų lūkesčius. Kaip paaiškėjo, raketa gali nuskristi iki 18 tūkst. kilometrų atstumą, nešdama mirtį sėjančius užtaisus, judančius hipergarsiniu greičiu.

Pateiktoje nuotraukoje galite pamatyti mažesnę naujausios Rusijos sunkiosios "Sarmato" balistinės raketos kopiją. Išvaizda iš tikrųjų labai primena R-36M "Satana" raketą, nors galima pamatyti eilę skirtumų. 

Kaip paaiškėjo, raketa yra tikras milžinas - turėdama 35,5 metrų ilgio yra 3 metrų skersmens. Raketos kovinę dalį sudaro dalys su individualaus nutaikymo hipergarsiniais manevruojančiais blokais, kas sumažina priešo galimybes perimti juos beveik iki nulio.

Kada raketa „Sarmat“ bus priimta į ginkluotę, kol kas vis dar neaišku, tačiau, remiantis socialiniuose tinkluose pateikta informacija, oficialus pristatymas vyks šių metų gruodį. Paprastai rusai apie svarbius ginkluotės atnaujinimo įvykius praneša tik tada, kuomet jie jau yra padaryti.