Gandai, TIESA ar propagandinė ataka prieš Lietuvą: Linas Linkevičius turi netikrą brolį, tos pačios mamos - Petrą Kravtą ir su juo jau nuo senų laikų suka aferas

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-29 13:41:34, skaitė 729, komentavo 10

Gandai, TIESA ar propagandinė ataka prieš Lietuvą: Linas Linkevičius turi netikrą brolį, tos pačios mamos - Petrą Kravtą ir su juo jau nuo senų laikų suka aferas

Linas Linkevičius - Komjaunuolis aktyvistas, nepamainomas Putino mylymukės Grybauskaitės parankinis, Paralelinės Visatos ir Ukrainos reikalų ministeris

Ką tik buvo gautas elektroninis laiškas, kurio informacija, jeigu tai yra tiesa - gali kelti labai rimtą grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui. Dėl to jaučiame pareigą ją kuo greičiau paviešinti ir laukti mūsų saugumo struktūrų komentarų.

Pabrėžiu, dėl šios informacijos tikrumo ir atitikimo faktams - nėra jokios garantijos! Tai gali būti paprasčiausi gandai, išsigalvojimai, neteisingai suprasta informacija, o gali būti ir TIESA arba viena iš Rusijos kruoščiai parengtų ir apgalvotų propagandinių atakų, kurių vien pernai ir vien prieš Lietuvą buvo įvykdyta 2 su puse tūkstantčio - beveik po 7 per dieną!

Gauto pranešimo tekstas:

Yra informacija, kad Linas Linkevičius turi netikrą brolį, tos pačios mamos Petrą Kravtą ir su juo jau nuo senų laikų suka aferas. Iš viso yra trys broliai du tikri, o Petras Kravtas - tos pačios mamos, buvęs bankrutavusio Vakarų banko vadovas, susijęs su Achemos reikalais Lubio žmonėmis, čia aišku senieji socialdemokratai.

[...] Linas Linkevičius susijęs su kariuomenės pirkimais per kišeninius ministrus Oleką, Juknevičienę, dabar Karoblį. Kiek žinau mūsų ginkluotė su kareiviais bus siunčiama į Iraną, jeigu JAV Iraną užpuls.

Siūlau labiau pasidomėti Linkevičium. Ypač slidus tipas kaip ir Zingeris.

Petras Kravtas
Petras Kravtas

Tikimės, kad VSD, AOTD prie KAM ir NKSC prie KAM specialistai nedelsiant įvertins šią informaciją ir duos oficialų jos išaiškinimą.

Brangūs Lietuvos saugumiečiai ir Aukse Ūsiene asmeniškai, laiškus su išaiškinimu siųskite adresu ldiena.lt@gmail.com