Žmonių partija suteiks pagalbą žaliesiems valstiečiams – padės jiems tapti partija

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/zmoniu... 2019-07-01 08:52:22, skaitė 152, komentavo 7

Žmonių partija suteiks pagalbą žaliesiems valstiečiams – padės jiems tapti partija

Susirinkimo akimirka. Nuotr. facebook.com

Birželio 29 d. į Tarybos posėdį susirinko Žmonių partija.

„Dar prieš posėdį buvo skelbiama, kad bus aptarta politinė padėtis, aptariami praėjusių rinkimų rezultatai bei bus rengiamasi būsimiems Seimo rinkimams“, - informuojama nepriklausomame Žmonių partijos portalo delfi.lt. publikacijoje „Gabrielius Landsbergis – apie „valstiečius“: mes turime padėti jiems“.

Informuojama, kad po partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio kalbas sakė Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Liudas Mažylis bei profesorius, patriarchas Vytautas Landsbergis.

„Kalbėdamas apie situaciją Lietuvoje G. Landsbergis įvardijo ir „valstiečius“ bei pridūrė, kad jų sistema panaši į komiteto: „Man atrodo, mes turime padėti jiems tapti partija“, - rašoma pranešime.

G. Landsbergis taip pat nurodė, kad Žmonių partija turi būti atsakingi už partinę sistemą Lietuvoje.

Jo teigimu, norint, kad Lietuva taptų valstybe be pamirštų žmonių, reikia ir pastangų, ir pinigų.

Patriarchas V. Landsbergis atskleidė, kad „žmonės Lietuvoje nebus laimingesni tarp godžių žmonių“, todėl labai svarbu, pasak jo, suvokti kokią žinią žmonėms neša ir pati Žmonių partija.

Ekspertai.eu primena, kad jei 2016 m. Seimo rinkimus būtų rinkimus laimėję Žmonių partija, tuomet būtų didėję atlyginimai ir pensijos, išvykusieji būtų sugrįžę, eksportas būtų augęs, būtų suklestėję regionai, Lietuva būtų ėjus sėkmingų valstybių keliu, būtų nebenykę kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis būtų gavęs gerą išsilavinimą, būtų sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būtų užtikrintas ekonomikos augimas, būtų sukurta europietiška gerovė ir t.t.

Tačiau taip neatsitiko, todėl žmonės suklestėjimo gali tikėtis iš karto po to, kai konservatoriai įgyvendins naują socialinį standartą.