LDiena.lt atsakymai į klausimus #2. 2019 m. gegužė-birželis. Dvi dalys, 49 klausimai

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-02 19:14:26, skaitė 489, komentavo 13

LDiena.lt atsakymai į klausimus #2. 2019 m. gegužė-birželis. Dvi dalys, 49 klausimai

Dalis klausimų buvo užduoti anksčiau, bet atsiprašau - atsakymai tik dabar.

41-o klausimo autoriui - Anonimui už jo klausimą noriu padovanoti knygą iš LDiena.lt knygyno "Išlaisvink vidinį Einšteiną"! Prašau, gerbiamą Anonimą parašyti man į ldiena.lt@gmail.com

Pirma dalis, atsakymai į pirmus 22 klausimus:

https://www.youtube.com/watch?v=kmT7eQ0jzLg

Antra dalis, atsakymai į likusius klausimus nuo 23 iki 49-to:

https://www.youtube.com/watch?v=nOxrtfE9qys

PIRMOS DALIES KLAUSIMAI

R. T.:

1 - Apie taip vadinamą dvigubos pilietybės referendumą, kam šis širšalas keliamas ir kam viso to reikia (tiksliau - reikėjo, nes referendumas neįvyko)? Kažkodėl manau, kad už viso to lendą apskabytojų peisai, kurie čia turi ilgalaikių interesų ir manau neatmeta galimybės atkurti buvosią Rytų Jeruzalę ir aišku banalus negrąžinto vertingo nekilnojamojo turto Lietuvos miestuose klausymas. Bet galbūt yra kažkas kitaip?

2 - Apie taip vadinamą Stanislovo Tomo akciją sudaužant lentą, bei po to pasipylusius įvairius vertinimus, komentarus, perspėjimus, atsiribojimus ir t. t. Pavyzdžiui, M. Bartašiūnaitės ir kt. Turiu įtarimą, kad S. Tomas po susitikimo su D. Katzu gavo „Carte Blanche“ savo veiksmams, taip pat buvo aišku kad atsirado problemų su parašais, bei renkamais pinigais iš pensininkų, kuo intensyviai pradėjo domėtis prokuratūra, taigi reikėjo kažkaip subtiliai nuo to nusiplauti ir dingti, bet galbūt, Jūsų nuomone, yra kažkokie kiti niuansai ir kitos detalės.

3 - Apie taip vadinamus tiriančiuosius žurnalistus R. Janutienė, A. Klivečka ir kt. Ilgą laiką jie vedė įvairias laidas ir rengdavo įvairius tyrimus, kuriuos buvo populiarios po to vienu metu buvo suspenduoti dabar vėl sugrįžo tik kitais formatais R. Janutienė pradėjo rašyti knygas, A. Klivečka pradėjo vesti laidas internete. Taigi, Jūsų nuomone, kas tai per figūros kas jų užsakovai, lyg tai iš pirmo įspūdžio jie nepalankus dabartiniam trendui ir gauna įvairių nuobaudų, bet gal tai tik vaidybos dalis ir panašiai.

Anonimas:

4 - Kas per kirstukas ar sprigtas ant R. Karbauskio šaškių lentos yra Stasys Jakeliūnas?

Anonimas:

5 - Kada bus sunaikintas Lietuvoje buržujų, liberastų, piderastų, Klintoninių DERMOkratų režimas? Kadangi žinom, kad lietuviški baudžiauninkai to padaryti neįgalūs, tai kuri iš užsienio valstybių režimo utilizavimą galėtų atlikti.

Anonimas:

6 - Laba, ką manai apie https://shzs.info (Nebo politika) ir A. Deviatovą.

Vincas:

6 - Paminėjote Visuomenės Saugumo Koncepciją (KOB). Ar galite jos nežinančius kiek plačiau supažindinti su šia ideologija. Kuo ji verta dėmesio, kuo ir kam pavojinga, o gal ji skirta naiviems pribaltams įvilioti į suktus KėGėBistinius spąstus, ar vis tik tai kelias į šviesų rytojų (nors jau niekas netiki šviesaus rytojaus iškaba)?

7 - Lietuvos rinkimai: viskas vyksta pagal planą (kaip toj dainoj "vsio idiot po planu")? Senoji partinė agentūra išlaikys savo žmogų ir kiek įmanoma stengsis diskredituoti "laisvą Lietuvą" ir kapitalistinę sistema?

Durnių Laivo Kapitonė:

8 - Konstitucijos 31 str.: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius. - Prieš save parodymus galima duoti tik savo noru. Yra tokia konstitucinė teisė. 
Pūtimas į alkotesterį. Ar tai yra „parodymų davimas prieš save“?
(Nekalbu apie vairuotojus - tiems BK už nesitikrinimą)

Juk jei alkotesterio parodymai bus naudojami baudžiant pilietį - tai kokia prasmė duoti įrodymą prieš save?

9 - Partizanai - civilių žudikai. Kodėl neviešinami žudikai, nors apie juos yra žinoma daug?

Pvz.: Mindaugas Jackevičius, Politikos aktualijų žurnalistas 2018 m. balandžio 5 d. „Istorija, kurią bandoma perrašyti: iššaudytus nekaltus žmones išvadinę stribais buvo priversti atsiprašyti“
- „partizanai iš tikro išžudė niekuo dėtą Lebrikų šeimą – iš viso penkis asmenis. Tai paaiškėjo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui (LGGRTC) atlikus pakartotinį istorinį archyvinį tyrimą“
- „Mes žudikų ieškome, mes ir rašte prašėme, kad atliksime tolimesnį tyrimą, kad partizanai juos nužudė, mūsų specialistai tą jau nustatė, o kokie motyvai buvai, kaip visas procesas vyko, per vieną dieną greičiausiai buvo priimtas koks nutarimas ar susitarimas, mes nemažai tokių atvejų esame ištyrę ir toliau tiriame. Mes nepadėjome taško“, – kalbėjo LGGRTC vadovė T. B. Burauskaitė

Skardziabalsis"

10 - Kokiu būdu pašalinti Landsbergius iš Lietuvos politinio gyvenimo?

11 - Kokiu būdu patraukti baudžiamojon atsakomybėn Alvydą Sadecką su sėbrais dėl galimai Kiesų, Kedžių, Lubio ir t. t. mirčių?

12 - Kaip sukontroliuoti nelegalų kriminalinės žvalgybos šnipinėjimą?

Anonimas:

13 - Ką manote apie kriptovaliutą Bitcoin? Kas tai sukūrė ir kokių tikslų siekia?

14 - Kaip manote, ar ateis laikas, kai valstybės turės savo kriptovaliutas, kurios pakeis dabartinius pinigus?

15 - O gal bus tik viena pasaulinė kriptovaliuta?

Engėjas:

16 - Ką manote apie JAV-ų ir Kinijos "prekybos karus"? Kas nugalės ?

17 - Ar gresia nauja pasaulinės ekonomikos krizė? Kurios valstybės geriausiai/blogiausiai jai pasiruošusios?

Prezentas:

18 - Kaip paremti Ldiena.lt anonimiškai?

Vincas:

Anonimiškai ir automatiškai?

Klumpakojis:

19 - Kada šita klumpių valstybė nustos egzistuoti? Kas bus su šūdeličiu?

Dievas:

Anot LD:

20 - Geriausia Lietuvai kandidatūra i LR Prezidento postą (vardas, pavardė)?

21 -  Premjeras?

22 - Kad statistinis lietuvis būtų laimingas, turi įvykti tai .....

ANTROS DALIES KLAUSIMAI

Rodionas:

Globalus Prediktorius, kaip tai įvardija Valerijus Piakinas (Валерий Пякин), pinigų šeimininkas, kaip tai įvardija Valentinas Katasonovas (Валентин Катасонов), globokratija, kaip tą įvardija Romanas Vasilišinas (Роман Василишин). Visi kalba apie taip vadinamus lėlininkus, virvučių tampytojus ar klavišų spaudytojus, kurie kontroliuoja ir valdo procesus žemėje. Tačiau daugelis jų nekonkretizuoja, neįvardija, o informacija apie šiuos subjektus kontraversiška ir mistifikuota, berods turėtumėt atsiminti epizodą iš Viktoro Pelevino romano „Generation P“ kaip herojus Vavilenas Tatarskis bando aiškintis kas už viso to stovi ar kas tą valdo.

23 - Klausimas, kaip Jūs įsivaizduojate šiuos subjektus, jų organizacijų sandaras, hierarchijas, atrankas ir t. t., kokios idėjos juos vienija ir buria. Jūsų nuomone, kiek realiai jie įtakingi, stiprūs ir visą valdantys.

Rodionas:

Sergejus Salis (Сергей Альбертович Салль) dažnai mini apie stiprias valdančiųjų klano sąsajas su infernaliniu pasauliu ir atvirą satanizmo kultą.

24 - Kodėl, Jūsų nuomone, satanizmo kultas yra taip populiarinamas ir matomas beveik visur – pavyzdžiui, „Eurovizijoje“, įvairiuose neformaliuose judėjimuose kaip gotai, emo ir t. t. Netgi S. Šimonytė ir G. Lansbergis viešai rodo satanizmo ženklus po pirmo rinkimo turo, kam to reikia ir kokie tikslai?

Anonimas:

25 - Kodėl Jūsų nuomone LT bažnyčia ir jos subjektai praktiškai nesipriešina globaliam vaivorykštės projektui ir su juo sekančiomis „gerybėmis“, tuo tarpu Lenkijos bažnyčia elgiasi visai priešingai?

Anonimas:

Neblogi ir įdomus video gavosi, ačiū. Galbūt ateityje planuojate pasikviesti į klausimų-atsakymų laidą kažką iš LDienos besiskelbiančiu autorių, pavyzdžiui, A. Lebionką ar savo bendražygių, tarkim V. Lekstutį, jeigu susirinktų klausymų jiems aktualia ir įdomia tematika.

26 - O klausimas, būtų ar Jūsų nuomone yra Lietuvoje rimtų alternatyvistų, opozicionierių, revoliucionierių ar kontra asmenų su kuriais galėtumėt eiti į žvalgybą.

Anonimas:

27 - Kaip vertinate Aleksandro Dugino veiklą? Ar galėtume iš jo vystomų teorijų/vizijų/koncepcijų pritaikyti mūsų LT atveju? Berods kažkada buvo toks veikėjas slapyvardžiu Matrica Lietuvoje, kuris bandė A. Dugino veiklą populiarinti ir ieškoti sąsajų su mūsų LT kontekstu.

Tamsiosios materijos šeimininkas:

28 - Tai visgi Revolut gėris ar blogis mums lietuviams ?

Neformalas:

29 - Kas turėtų atsitikti, kad didžioji dauguma gyventojų nebetikėtų oficiozine žiniasklaida?

Anonimas:

30 - Ką manote apie 9/11?

Anonimas:

31 - Kosmoso kelionės: kompiuterinė grafika ar realybė?

komunistas antirasistas:

32 - Ar juodaodžiai gali pagerinti labasų ir kacapų genų fondą? Kodėl nesudubasinat fašistų ir rasistų Lebionkos ir pydaro rasisto Šturmuotojo?

33 - Ar tiesa kad labasai ir kacapai išsigimsta dėl inbridingo? Jei atvažiuotų daugiau afrikiečių padulkintų lietuves ar Lietuvių padaugėtų?

Anonimas:

34 - Ar nemanote, kad reikėtų nupūsti, nušvilpti ar kitaip parodyti visų šių sąjūdistų, signatarų ir jų parankinių vietą?

Kiek tenka pakalbėti su to meto amžininkais, kurie turėjo kokių reikalų su jais, beveik nebuvo, kad kas teigiamai apie juos atsilieptų, trumpai juos apibūdina: abejotinos reputacijos, pakabinti, pakabintos giminės, nepatikimi, išdavikai ir t. t., Ir visa jų veikla bei pasirašyta makulatūra verta lauko išvietės vinies. Nors dauguma šių veikėjų vis dar gajūs ir toliau kvailina žmones, ypač jaunąją kartą, kurdami kažkokius judėjimus, rengdami tuščias konferencijas ir pasakodami, kokie jie šaunūs ir nepakartojami.

Anonimas:

35 - Koks Jūsų požiūris į kapitalizmą?

36 - Ar Jūsų manymu egzistuoja geresnė sistema? Jei taip, kokia?

37 - Kaip suderinate savo pažiūras su darbu?

38 - Ar Jūsų darbdavys žino apie Jūsų veiklą ir kaip reaguoja?

Vincas:

39 - Gal galėtumėte viešai pasveikintą naująjį (labai dėsningai išrinktą) mūsų teritorijos P-rezidentą. O gal reikėtų pasveikinti bankus tapusius mūsų teritorijos savininkais?

40 - Ką galėtumėte palinkėti mulkiams kurie tikisi kad kažkas pasikeis į gerą?

Anonimas:

41 - Patarkite ką daryti, kad mano vaikai netaptų sistemos zombiais? Žalingi skiepai, propagandinė žiniasklaida, bukinantys darželis ir mokykla. Kokių veiksmų imatės Jūs?

Anonimas:

42 - Kas Jums yra Gyvenimo Tikslas?

Prometėjas:

43 - Kokius darbus (atlygintinai) Jums teko dirbti?

44 - Kelias profesijas praktikuojate (ar praktikavote)? Kuri Jums labiausiai patinka?

45 - Jei neklystu, minėjote, kad programuojate. Ką programuojate, kiek metų, kokias programavimo kalbas mokate ir su kokiais framework'ais dirbate?

46 - Ir paskutinis klausimas: Kokia vėliava plazda Jūsų širdy?

Rodionas:

47 - Kokia Jūsų nuomonė apie kairiosios krypties (socialistinės, marksistinės, stalinistinės ir pan.) judėjimus ir tendencijas pasaulyje ir Lietuvoje? Ar kairosios įdėjos turi perspektvas ir ateitį?

Pavyzdžiui, Sergejus Michejevas (Сергей Михеев) Политкафе (https://www.youtube.com/watch?v=CmD2m-N4uig&t=5222s) teigia, kad dauguma kairiųjų gyvena Markso, Lenino laikų dvasia ir mažai ką turi bendro su šiandienos realijomis, kitaip tariant nėra jokių „updeitų“, „patchų“ ir jų judėjimai primena dogmatizuotas religines sektas. Panašias tendencijas galima pastebėti ir Lietuvos marksistų atveju (K. Voiškos ir kt.), kurie primena muziejaus rekonstruktorius.

48 - Kaip vertinate ir kokia Jūsų nuomonė apie signataro R. Paulausko suformuotus tautinės valstybės išlikimo pamatus 15 punktų:

 1. Išlikime šiandien, kad būtume rytoj
 2. Saugokime tautinį santykį 80/20
 3. Valstybė savo žemėje – Tautos namai.
 4. Kieno įstatymai, tas ir šeimininkas.
 5. Nei į Rytus, nei į Vakarus, o čia, dabar, ir visada!
 6. Ar Lietuva Lietuvos piliečių, ar visų norinčių joje gyventi?
 7. Ar Jūs pirma lietuvis, ar pirma tikintysis?
 8. Ar Jūs pirma lietuvis, ar pirma kokios nors partijos narys?
 9. Ar Jūs pirma lietuvis, ar pirma europietis?
 10. Ar Jūs esat Lietuvos kitatautis, ar kitatautis Lietuvoje?
 11. Tik iš dviejų – vyro ir moters – gimsta trečias.
 12. Vaikai yra Tautos tąsa amžinybėje ne tik su teisėmis,bet ir su pareigomis.
 13. Kalba – pagrindinė Tautos savimonės sudedamoji.
 14. Gyvybiškai svarbios ūkio šakos turi priklausyti valstybei.
 15. MES svarbiau už AŠ.

Anonimas

49 - Kieno projektas buvo Edvardas Snoudenas?