Gruzijos nacionalistai užsipuolė rusų turistus

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-07-02 20:32:28, skaitė 412, komentavo 3

Gruzijos nacionalistai užsipuolė rusų turistus

Gruzijoje buvo užpulti turistai iš Rusijos, Sankt Peterburgo miesto. Paprasti turistai su vaikais, senučiu Opel Omega automobiliu buvo sustabdyti Gruzijos nacionalistų ir tardomi. Po to nacionalistai apklijavo automobilį lipdukais su užrašu – Fuck Putin.

Jiems teko įrodinėti, kad jie, tik paprasti Keliautojai atvykę aplankyti Gruzijos. Kai šį įvykį pradėjo filmuoti žmonės, nacionalistai turistus paleido.

Prie jų prisijungė ir Ukrainos nacionalistai. Gruzinai šaukė Putini huilio Putin huilio.

BV inf.


Situacijos ironija yra tame, kad šiandieniniai gruzinai egzistuoja tik todėl, kad kadaise Rusijos Imperatorius, prašomas gruzinų kunigaikščių sutiko priimti jų kunigaikštystes į Rusijos imperiją ir užtikrinti gruzinams apsaugą nuo juos engusių persų ir osmanų. Gruzija, Armėnija ir Azerbaidžanas tuo metu buvo būtent dviejų musulmoniškų imperijų kovaos laukas ir pereidinėjo iš rankų į rankas, krikščionys gyventojai buvo padaryti antrarūšiais musulmonų atžvilgiu, maža to, gruzinų šūdelitis duoklę osmanams ir persams mokėjo ... gyva mėsa - savo baudžiauninkų vaikais. Tokiu būdu Gruzijos tauta savo "išrinktųjų" pastangomis atsidūrė ant išnykimo ribos ir tik dalies kunigaikščių sprendimas vietoj musulmoniškų imperijų "atsigulti" po pravoslavišku Imperatoriumi, išgelbėjo išdidžius kalnų ožius nuo galutinio "gruzinų klausimo" sprendimo.

Todėl dabr idiotai Tbilisio gatvėse skanduojantys "Putin chuilo" - patys prašosi, kad istorijos ratas prasisuktų per jų besmegenes galvas, leisdamas pasijusti savo didžiųjų protėvių-georginų kailyje.