Kas nustato tvarką Vilniuje - akustiniai vampyrai ar policija?

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2019-07-02 21:04:53, skaitė 183, komentavo 0

Kas nustato tvarką Vilniuje - akustiniai vampyrai ar policija?

Apginkime vilniečių teisę į miegą ir poilsį nuo galutinai suįžūlėjusių triukšmadarių!

Keista banga ritasi per Facebooką, palaikoma pažangiųjų portalų. Skandalingasis hipsterynas iš apsirūkiusių kiaulių chebros, verslininkaujantis Stoties rajone bando užvažiuoti ant Vilniaus policijos.

Neva šie trukdo pažangiam jaunimui linksmintis ir klausytis mėgstamos muzikos. Veržiasi į klubus be savininkų leidimo, deda jiems baudas, kaišioja alkotesterius, antrą, trečia, o po to ir ketvirtą nakties liepia išjungti bumčikus, o to nepadarius - išsiveža apkvaitusius ryžabarzdžius "pramogų verslinykus" į komisariatą aiškintis. Su uždarymu į areštinę už nesupratingumą.

Štai, pasiskaitykite jų pasigraudenimą:

"...O detaliau buvo taip: bare PERONAS vyko “orgijų” festivalio FUNIKULIERIUS renginys. Buvo smagu. Apie antrą valandą nakties atvažiuoja ekipažas su skundu dėl triukšmo – gavom įspėjimą.

Po valandos tas pats ekipažas su antru skundu dėl triukšmo. Gaunu 80 eur baudą ir esu paprašytas uždaryti langus ir nelaikyti atidarytų durų – taip ir padarėme.

Dar po valandos atvažiuoja kitas ekipažas, su trečiu skundu dėl triukšmo. Ir “pagrindinis” pareigūnas robocop’o veidu rėžia “kadangi nesilaikome nurodymų pritildyti muziką, važiuojame į komisarijatą kartu imam ir DJ !!

“ , “???!!???!???!” “kokiu pagrinu ponas pareigūne mus norite išsivežti, mes jau nubausti ir kaip liepė – langus uždarėme, ir duris laikome uždarytas” … tuo metu kažkas išeina iš baro, ir kaip žinoma, norint išeiti iš baro reikia atidaryti duris, kaip tik su pareigūnais stovėjome lauke prie durų.

Pareigunas robocop’o veidu “va sklinda triukšmas, durys atidarytos” durys užsidaro “vistiek girdžiu muziką, važiuojam!! Nevažiuosit !!!!” Aš vėl klausiu kokiu pagrindu (ramiai). Jam matyt trūko kantrybė, nes išsikvietė pastiprinimą. Dabar tikrai išsigąsim ir važiuosim su ekipažu pas juos į būstinę.

Nesmerkit, bet aš išsigandau, ir sutikau važiuoti, teko ir DJ važiuoti, ir baigti renginį ansčiau laiko.

Manėm surašys protokolą ir paleis, nors vis galvojosi, kaip gali bausti už tą patį dalyką du kartus."

Perskaitėte? Prisipažinkite, ranką pridėję - jums tai panašu į suaugusio vyro pasakojimą? Man tai ne. Labiau primena kokio paaugliuko svaičiojimus.

Bet pasižiūriu į nuotrauką - barzdyla! Su žilais plaukais! Verslinykas.

Grįžtant prie reikalo esmės.

Įstatymai yra visiems rašyti. Ir teisė į miegą bei ramų poilsį garantuojama Konstitucijoje.

Todėl jeigu yra nustatyta valanda, po kurios žmogus savo privačioje erdvėje, kurioje jis ilsisi su savo šeima, turi teisę negirdėti jokių garsų, atsklindančių iš išorės, tai policijos ir valdžios pareiga yra užtikrinti, kad niekas nedrįstu tos teisės pažeisti.

Ir jokios barzdotų vaikų sapalionės, tipo "nenoliu miegucio, mes dal tluputi pazaisim su draugais kieme, dal pasiklausisime muzikos" neturi būti imamoms domėn.

Policijos nurodymai turi būti vykdomi iškart, be jokių diskusijų, kaip visose civilizuotose šalyse. JAV tokius triukšmadarius jau po antro iškvietimo su antrankiais būtų išvežę nakvoti areštinėje. O ryte akustinių vampyrų lauktu teismas ir tooookios baudos, kad verslininkauti žmonių sveikatos sąskaita jiems daugiau nebetektu.

Gi pas mus policija po tris kartus per naktį važiuoja. Su valandos pertrauka - antrą nakties, trečią nakties, po to ketvirtą nakties. Ir tik supakavus pušinėjančius barzdylkas Stoties ir Naujininkų rajono gyventojai savo miegamuosiuose galėjo mėgautis TYLA!

Šiaip, tenka pastebėti, kad mero Šimašiaus dėka mieste vis gausėja "padovanotų hipsteriams" gatvių ir erdvių, kuriose kažkodėl lyg ir leidžiama nesilaikyti naktinio triukšmo apribojimų. Neturėtu taip būti.

Įstatymai galioja visiems - ir hipsteriams bei jų išsirinktiems merams taip pat.

Na, o jeigu tokios tradicijos tęsis, beliks patarti tų namų gyventojams kaimynystėje užgrojus trankiai muzikai susikrauti į automobilius garso aparatūrą, alaus ir tam laikui važiuoti piknikauti į Vilniaus centrą.

Tiesiai į mero kiemą. Galėsite ten smagiai tūsintis ir visu garsu leisti bumčikus ar sunkiuosius metalus.

Meras neturėtu prieštarauti. Centre gi gyvena. ne miške.