SOHR: per Izraelio smūgius Sirijoje žuvo 15 žmonių

Autorius: BNS Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-04 19:04:42, skaitė 77, komentavo 1

SOHR: per Izraelio smūgius Sirijoje žuvo 15 žmonių

Per Izraelio aviacijos smūgius Sirijoje žuvo devyni režimą rėmę kovotojai, daugiausia užsieniečiai, ir šeši civiliai, įskaitant tris vaikus, pirmadienį pranešė karą Sirijoje stebinti organizacija.

Per reidus, vėlai sekmadienį surengtus netoli Damasko ir Chomso provincijoje, žuvo kovotojai, bet kol kas neaišku, kaip tiksliai žuvo civiliai: per aviacijos smūgius ar po jų, nurodė Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR). SOHR pranešė, kad buvo smogta iraniečių pozicijoms šalia Damasko, taip pat tyrimų centrui ir kariniam oro uostui į vakarus nuo Chomso miesto.

Chomse esama Libano šiitų sukarintos organizacijos „Hizbollah“ narių ir iraniečių kovotojų. Vienas žuvusių kovotojų yra siras, o kiti – užsieniečiai iš įvairių šalių, sakė SOHR vadovas Rami Abdel Rahmanas. Sirijos valstybinė naujienų agentūra SANA anksčiau pranešė, kad oro erdvės gynybos sistemoms sureagavus į Izraelio ataką žuvo keturi civiliai.

„Mūsų oro erdvės gynybos sistemos numušė priešo raketas, paleistas Izraelio lėktuvų... į mūsų pozicijas Chomse ir Damasko prieigose“, – nurodė SANA, remdamasi Sirijos kariniais šaltiniais.

Izraelio kariškių atstovė atsisakė komentuoti šiuos pranešimus. Nuo 2011 metų, kai prasidėjo konfliktas Sirijoje, Izraelis šioje šalyje surengė šimtus antskrydžių, kurių taikiniai buvo prezidentui Basharui al Assadui lojalios pajėgos, taip pat režimo sąjungininkų Irano bei „Hizbollah“ kovotojai.

Primenu, kad taip vadinama „Syrian Observatory for Human Rights“ neturi nieko bendro nei su Sirija, nei su žmonių teisėmis - tai yra britų šaraškino kontora, kurios paskirtis nuolatos skelbti "kruvino Sirijos režimo nusikaltimus prieš engiamą Sirijos opaziciją". Kadangi tos "engiamos opozicijos", užsiiminėjusios galvų pjaustymu, vergų prekyba ir pasaulinio Kalifato statyba Sirijoje nebeliko - dabar britų kontora atlieka Izraelio ruporo vaidmenį, teisindami analogų neturinčią judėjų agresiją prieš Sirijos Arabų Respubliką.

Pabandykite įsivaizduoti, kaip žviegtų viso pasaulio dermokratai, jeigu koks nors Iranas, Rusija ar Kinija pabandytų "profilaktikos tikslais" pabombarduoti kokią nors gretimą valstybę su "nedraugišku režimu"...

Vieninteliai iubermenšai - apskabytieji fašistai leidžia sau tokius karinius nusikaltimus, ir tik todėl, kad už jų stovi GLOBALUS BANDITAS ir REKETININKAS JAV - Jungtinis Atmatų Veislynas.

Tačiau kai JAV-ų pasaulinis viešpatavimas neišvengiamai baigsis, judėjų rasistinės valstybėlės laukia nepavydėtinas likimas - judėjams, kurie bus tokie durni ir laiku nespės išsinešdinti iš okupuotos Palestinos bus surengtas dar vienas - šį kartą realus Holokaustas.