Norvegijos ministras-homoseksualistas Sveinas Ludvigsenas nuteistas 5 metams už išžaginimus

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2019-07-04 22:14:58, skaitė 2046, komentavo 6

Norvegijos ministras-homoseksualistas Sveinas Ludvigsenas nuteistas 5 metams už išžaginimus

Šviežios mėsos mėgėjas - iškrypėlis žagintojas, Norvegijos vyriausybės ministras, konservatorius Sveinas Ludvigsenas

Užsisuko tolerancijos ratas! Norvegijoje pabėgėliai prievartauja vietines moteris, o ministrai-homoseksualistai žagina pačius pabėgėlius!

Buvęs Norvegijos vyriausybės ministras ir Trumso provincijos gubernatorius, 72 metų homoseksualistas Sveinas Ludvigsenas ką tik nuteistas 5 metams kalėjimo. Už tai, kad 2011-2017 metais reguliariai prievartavo ir žagino tris jaunus vyrukus musulmonus, pretendavusius į pabėgėlių statusą toje šalyje.

Pasinaudodamas tarnybine padėtimi senasis "šviežios mėsos" mėgėjas šiurpindavo aukas pabėgėlio statuso ir leidimų gyventi Norvegijoje atėmimu bei žadėjo aukso kalnus, gaunant sinekūras bei pašalpas.

Pranešama, kad Sveinas Ludvigsenas buvo konservatorių partijos politikas, apdovanotas Šv.Olafo ordinu, kuris 2001-2005 m. buvo žuvies pramonės ministru, o nuo 2006 iki 2014 ėjo Trumso provincijos valdytojo pareigas.

Jis nuteistas penkiems metams įkalinimo bei maždaug 75 tūkst. eurų dydžio baudai.

Perskaičiau šią "netikėtą" naujieną ir prisiminiau, kad jau kadaise stebėjausi LGBT bendruomenių aktyviai stumiamos "Welcome refugees" politikos priežastimis.

Tai, matyt, visgi "šviežios mėsos" kvapas viliojo?

Šaltiniai ir nuorodos:

Lietuviškai kol kas tik Delfis parašė, droviai nepaminėdamas žodžio "homoseksualumas" nei antraštėje nei tekste:


Atsimenate, kaip visi rusofreniški vakaroidai per savo Masinius Durninimo Organus lojo ant buvusio Italijos ministro pirmininko Silvio Berluskonio, kaltindami jį "potraukiu jaunam moters kūnui" ir kokainui?

Pasirodo, karštakraujis italas ir Putino draugas yra angelėlis, palyginus su arijų-vikingų veislės civilizatoriais, aiškinančiais visam "atsilikusiam pasauiui" apie toleranciją ir žmogaus teises.

Nepamirškime, kad būtent Norvegija - o tiksliau, išsigimėliai ir iškrypėliai valdžioje, sukūrė Adolfo Hitlerio vardo vertą vaikų atiminėjimo, kalinimo ir pardavimo sistemą "Barnevernet", kuri savo čiuptuvais įsikibo ir į Lietuvos vaikus.

Tai kad, išsigimėlis (KONSERVATORIUS!) buvo šios šalies vyriausybės ministru ir tai, kad jis nubaustas viso labo simboline bausme yra vienareikšmis signalas, jog norvegus gali išgelbėti tik amerikiečių išrastas ir prieš Vietnamo partizanus panaudotas masinio poveikio ginklas - "Agent Orange", išpurkštas virš visos išgamų šalies teritorijos.

LIETUVIAI, grįžkite, kol ne vėlu!