Inga Stumbrienė laiką leido magiškoje vietoje: „Tai – mūsų šeimos tradicija“

Autorius: Lrytas.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-05 14:51:17, skaitė 850, komentavo 10

Inga Stumbrienė laiką leido magiškoje vietoje: „Tai – mūsų šeimos tradicija“

Disneilendas traukia ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Pasakų šalies vaizdais žavinti vieta kasdien traukia begales turistų, tarp jų ir lietuvius. Šį kartą socialinio tinklo paskyroje nuotraukomis iš Disneilendo dalijosi verslininkė Inga Paksaitė - Stumbrienė. Nykštukai, troliai ir begalės kitų personažų, atrakcionai ir skanus maistas pakerėjo ir pačią Ingą, ir jos vaikus.

Šalia nuostabių fotografijų moteris džiaugėsi sugrįžusi į magišką vietą: „Grįžimas į magijos pasaulį – Disneilendą.“

Nuotraukose Inga atrodo tarsi princesė: vilki rožinę pūstą suknelę, o šviesius plaukus puošia žaismingos garbanos. Tokią pat, tik šviesiai mėlyną suknelę vilkėjo ir dukra Estela.  Šeimos vyrai taip pat buvo susiderinę – puošėsi šviesiais šortais ir polo marškinėliais.  Portalui lrytas.lt susisiekus su Inga ji tikino, jog tai – jų šeimos tradicija. Moteris jau nebesuskaičiuoja, kelintą kartą lankėsi šioje pasakiškoje vietoje, kuri kaskart suteikia vis naujų potyrių.

„Šį kartą į Disneilendą su šeima vykome Estelos gimimo dienos proga. Ji pati pasirinko tokią dovaną. Pirmą kartą čia apsilankėme dar tuomet, kai vyko musu sužadėtuvės, o gimus vaikams čia lankomės kasmet“, – pasakojo Inga.

Stumbrų šeima kaskart nuvykusi į Disneilendą turi ir savų tradicijų.

„Atvykę visą dieną supamės, mėgaujamės įvairiausiais atrakcionais. Nors prie jų eilės – milžiniškos ir laukiame ne vieną valandą, tai daryti verta. Pradedame nuo baisiausių, o baigiame paprasčiausiais. Šiais metais ir Gabrielius galėjo išbandyti visus atrakcionus, mat anksčiau jam to daryti negalima buvo dėl per mažo ūgio“, – įspūdžiais dalijosi moteris.